9/11 a NWO

Novinky

Ruská Pravda: Syrie čelí velké mezinárodní konspiraci


Ruské noviny Pravda vyjádřily, že Syrie čelí velké mezinárodní konspiraci mířené na kompletní sabotování situace v regionu k implementaci Amerických plánů, které chtějí vytvořit tzv."Lepší střední východ."

V nedělním článku Ruské novinářky Eleny Bekeevas, která nedávno spolu s Ruskou mediální delegací navštívila, s názvem "Who Burns Syria" , Bekeeva říká, že Syrie vždy uplatňovala nezávislou mezinárodní politiku v regionu a pokaždé podporovala Arabská práva. Syrský hlavní problém byla vždy věc s Palestinou a blízké vztahy s Ruskem."

Dodala, že prezident Bashar al-Assad začal provádět všeobecné reformy v politických, ekonomických a sociálních sférách, ale byly odloženy, ne kvůli tlaku opozice nebo západu, ale kvůli objektivním důvodům jako je období sucha a ekonomická krize, neklidná situace v regionu je výsledkem pokračující agrese Izraele.

Ruská novinářka řekla: "I přes všechny tyto pozitivní kroky opozice a západní země nechtějí uznat tyto realistické reformy a pokračují v uplatňování nespravedlivých sankcí Syrii, aby sabotovali její ekonomiku a přijali politiku dvojího metru a uplatnili všechny možné snahy ke schválení rezoluce RB OSN proti Syrii, jako se to stalo v Libyi, ale Rusko a Čína tomu zabrání."

http://www.sana.sy/eng/22/2011/09/18/369981.htm
Poslední komentáře
07.06.2016 20:54:56: Jsem přesvědčen, že téma je velmi zajímavá. Doporučuji to probrat tady nebo v PM. :-P půjčka na 2 me...