9/11 a NWO

Novinky

Rebelové jsou v Misratě poraženi, zprávy o obležení Tripoli jsou nepodložené

 


Mainstreamová média oznamují, že je Tripoli obklíčeno. Bernard-Henri Lévy, autor a poradce francouzského prezidenta Sarkozyho dokonce ohlásil, že režim v Tripoli padá. Tohle je fikce.

NATO a jeho koalice provedli útoky západně od Tripoli , aby oblíčili město. Dokázali jen dočasně zablokovat zaásobovací cestu z Tuniska do Tripoli. Tohle je součást jejich strategie způsobit obležení Libyjského hlavního města.

100-200 rebelů se objevilo u jížní strany okresu Zawyia,  asi 50 kilomterů západně od Tripoli. Tvrdí, že převzali město Sorman. Tato tvrzení jsou nepodložená.

Stalo se to, že někteří povstalci sotva prošli přes Sormon na dálnici při cestě do Zawiyah.

Západní média oznámila, že povstalci ovládají většinu Zawiyah. Toto tvrzení je nepodložené. Ve skutečnosti vojáci povstalců rozvěsili vlajku krále Idirise  v odlehlé oblasti okresu Zawiyah a pak rychle oblast opusitli a udělali nějaké fotografie pro zahraniční novináře, aby získali dojem, že mají Zawiyah. 

Povstalci zůstali na svém místě v Zawiyah jen pár hodin. Místní populace k nim byla nepřátelská a báli se zůstat déle. Jejich hlavní cíl byl zničit ropnou rafiérii v oblasti.

NATO a skupiny rebelů se snaží přerušit zásobovací cesty do okresu Tripoli sabotováním cest z Tuniska. Rebelové napadli také Ras Al-Jedir, které je umístěni na hranici s Tuniskem.

Libyjská armáda vstoupila do Misraty

Zatímco povstalci a NATO útočí na západě od Tripoli, ztratili Misratu.

15.srpna 2011 vypukly brzo ráno demonstrace, hned jak se objevily veřejnosti zprávy o vstupu libyjské armády do Misraty. Oslavná střelba v Tripoli šla slyšet po celém městě. Západní mainstreamoví novináři byli v Tripoli informováni. Tato důležitá informace jim byla dostupná. Nebylo zde žádné blokování zpráv. Ani jedno slovo týkající se vítězství libyjské armády v Misratě nebylo západním tiskem zmíněno.

http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=26101


 
Žádné komentáře