9/11 a NWO

Novinky

Protest vedený Anonymous uzavřel v San Francisku vlakové stanice


Protesty kvůli zabití muže policí pokračují, demonstranti požadují vydání videa zobrazující smrt opilého muže, ACLU podává na BART žalobu kvůli vypnutí mobilních telefonů a Anonymous hackli systém BART a uveřejnili online informace o zaměstnancích.

 

Protest kvůli zastřelení muže policií BART v San Francisku organizovaný hackerskou skupinou Anonymous uzavřel vlakové stanice, to vše kvůli vypnutí služeb mobilních telefonů k zabránění protestu.

Protesty kvůli fatální policejní střelbě na opilého a chvějícího se muže, který měl údajně u sebe nůž, pokračují.

Předchozí protesty přerušily vlakovou dopravu v oblasti.

Aby se protestům zabránilo od zformování, San Franciská policie BART vypla služby mobilních telefonů  ve všech oblastech, kde se měli protestanti sejít.

Aktivitsté pro lidská práva jdou do boje a ACLU okamžitě vydala tiskové prohlášení, kde říkají, že kvůli akci podají žalobu.

Hackerská skupina Anonymous se také přidala hacknutím dat BART a publikovala je online, to následovalo prohlášením, že dnes bude protest.


http://blog.alexanderhiggins.com/2011/08/15/happening-anonymous-led-protests-fatal-bart-police-shooting-shuts-san-francisco-train-stations-56731/
Žádné komentáře