Zdroj: http://www.prisonplanet.com/evidence-shows-norway-terror-attack-a-false-flag.htmlFalešný teroristický útok v Norsku

Kurt Nimmo, 23. 7. 2011

Nedlouho před událostmi v Norsku vydalo americké Ministerstvo pro domácí bezpečnost propagandistické video http://www.infowars.com/dhs-video-characterizes-white-americans-as-most-likely-terrorists/ , charakterizující bílou americkou střední třídu jako teroristy a členy „bílé al-Kajdy“, což je termín vytvořený k tomu, aby si lidé spojili obrázek islámské teroristické skupiny vytvořené americkou CIA s „pravými extrémistů v Americe.

Video amerického ministerstva je součástí vládní masové hysterické kampaně „Vidíš něco? Řekni to.“, následující po zprávě tohoto ministerstva uniklé do médií v r. 2009, která označuje libertariány a zastánce Druhého pozměňovacího zákona za teroristy a pravicové extrémisty.

Údajný pachatel norského bombového útoku a střelby je popisován jako pravicový extrémista a bývalý člen populární politické strany, která na sebe nahlíží jako na „stranu libertariánského lidu“ s ideologií zaměřenou na klasický liberalismus.

Anders Behring Breivik byl podle novinových zpráv také členem Progress Party (Strany pokroku) http://www.reuters.com/article/2011/07/23/us-norway-killer-idUSTRE76M1P420110723 . Byl členem od r. 2004 do 2006 a v její mládežnické verzi od r. 1997 do r. 2007.

Preambule platformy Strany pokroku označuje organizaci za populisticko-libertariánskou a za její hlavní cíl je prohlašováno snížení daní a zásahů vlady. CFR http://www.foreignpolicy.com/articles/2010/09/15/tea_parties_of_the_world říká, že Strana pokroku a podobné politické strany ve Švédsku a Finsku představují něco jako šířící se evropskou podobu americké Tea Party (Čajové strany). V USA se Čajová strana staví proti vládní podpoře banksterů a vyzývá ke skoncování s Federální rezervou.

EU, MMF a mezinárodní banky jsou znepokojeny rostoucím populismem v Evropě. „Rostoucí politický populismus v Evropě, poháněný hněvem veřejnosti nad vlivem finanční krize, hrozí tím, že trápení kolem řešení dluhů eurozóny bude stále obtížnější,“ oznámila agentura Reuters v dubnu. http://www.reuters.com/article/2011/04/18/us-eu-populism-idUSTRE73H27B20110418

Milióny Evropanů jsou proti plenění svých státních pokladen za účelem placení dluhů způsobených bankami, a založily mnoho stran, podobných jako například True Finns (Praví Finové).

Hlavním bodem programu True Finns je opozice proti finanční pomoci Portugalsku http://www.reuters.com/article/2011/04/18/finland-election-idUSLDE73H00520110418 . V dubnu se finská strana vynořila z relativní temnoty a dostala se do středu politického zájmu. Její náhlá popularita velice překvapila evropský establishment.

Falešný teroristický útok v Norsku přichází v době, kdy populismus roste i v Německu, což je pokladník Evropy vzpírající se platit za zintrikovanou ekonomickou krizi založenou na dluzích.

Vládní politikové v Německu odmítají platit druhou podporu banksterům. „Už jsme to udělali jednou, a podruhé to už nemůžeme udělat, prostě nemůžeme,“ řekl Jochem Sanio http://www.larouchepac.com/node/18233 hlava firmy BaFin, hlídacího psa německého finančního trhu. Sanio řekl, že pokud vláda opět vyplení německou státní pokladnu, „plátci daní přijdou a všechny nás pověsí“.

Evropská unie a evropský politický establishment jsou zavázani bankéřům a jejich „volnému trhu“ – volnému co do loupení a plundrování – s neoliberální politikou a nyní vytáhli všechny brzdy ve snaze rozbít odpor vůči nekonečným podporám pro banky, určeným ke zničení místních ekonomik a rozbití státních suverenit.

Mainstreamová média se nemýlí, když srovnávají norského Anders