9/11 a NWO

Novinky

"Proč jste takový terorista, co nenávidí Ameriku?"


Obama je nepopulární už i v televizi. V naživo vysílané epizodě seriálu Studio 30 Rock se tvrdě opřeli do "Keňského lháře"...

Jelikož jsou v USA 2 časová pásma, tak živou epizodu si herci střihli hned 2krát - jednou pro západní pobřeží a jednou pro východní pobřeží...Obě byly prakticky stejné, až na pár pozměněných vtipů.

Jelikož mi neustále Youtube maže videa kvůli "porušování autorských práv", nemůžu poskytnout video.

První narážka se obejvila hned na začátku obou verzí...A to hned na Obamův zdravotnický plán...."Volali z lékárny, že vám nemůžou dát recept na extázi"...."Díky, Obamovo zdravotnictví!"

Dále, ve fiktivním pořadu TGS napodovali prezidenta Obamu v rozhovoru pro televizi FOX, "Dobrý večer, vítám vás u zpráv, jsem blondýna....Pane prezidente, proč jste to takový terorista, co nenávidí Ameriku?"...."To je zajímavá otázka...." a pak scénu schválně pokazí...

V obou verzích je tahle scéna stejná, až na nápis v grafice. Ve verzi pro východní pobřeží je v grafice nápis "Exkluzivní rozhovor s Keňským lhářem".....a ve verzi pro západní pobřeží je "Nezaujatý rozhovor s Barackem Obamunistou"...Opravdu by mně zajímalo, co přimělo režii změnit tento nápis.


 


Obamova popularita klesla o 50%

Poslední komentáře
28.04.2011 14:04:37: neuploadnes to niekam na stiahnutie? napr. uloz.to?