9/11 a NWO

Novinky

Připravují se USA na Irán na ostrově Diego Garcia?

Lídři opozičních a politických stran požadovali odpovědi od britských ministrů o tom,jakou roli hraje základna v Indickém oceánu  v minulých útocích na Irák a Afghanistán a dalších budoucích útoků.

Minulý týden,deník Sunday Herald odhalil,že 387 bunkrových raket bylo posláno USA na ostrov Diego Garcia.Někteří experti se domnívají,že by to mohlo být v rámci příprav na možný útok na íránská jaderná zařízení.

I když je ostrov část britského území,je používán USA jako vojenská základna.Některé útoky na Irák v roce 1991 a 2003 a na Afghanistán v řoce 2001 přišli z ostrovu Diego Garcia.. Ostrov byl také používán na nezvyklé poskytnutí lidí podezřelých z teroru.

Použití brtiského území bez omezení je čistě něco,co podléhá vyšším zájmům"řekl Sir Menzies Campbell,člen ministertsva pro zahraniční věci a bývalý lídr liberálních demokratů. “Vláda je neochotná poskytnout detaily o dohodě s USA."

Mluvčí liberálních demokratů,Edward Davey,který se odvolal na sekretáře Davida Milibanda, řekl,že ostrov Diego Garcia je používán USA na přípravu vojenských akcí proti Iránu. “Události týkající se tohoto ostrova poškodili britskou mezinárodní reputaci”řekl.

Ministerstvo zahraničí se k tomu odmítlo vyjadřovat.

Jedna zpráva z deníku World Tribune v USA hovořila o tom,že tyto rakety měli původně jít na základny do Izraele.Je předpokládáno,že tyto rakety byly poslány na Diego Garcia jako vybavení pro Izrael.

http://www.heraldscotland.com/news/politics/diego-garcia-iran-attack-mystery-deepens-1.1014932
Žádné komentáře