9/11 a NWO

Novinky

Přes 200 Afrických lídrů: Válka v Libyi je součást plánu k re-kolonizaci kontinentu

Znepokojení lídři Afriky vydali prohlášení, ve kterém varují před další kolonizací kontinentu.

Když NATO pokračuje v podpoře libyjských rebelů, skupina znepokojených Afrických lídrů vydala prohlášení varující o znovu-kolonizaci Afriky.

Lídři vydali prohlášení bědující o "zneužití RB OSN k zapojení v militarizované diplomacii ke změně režimu v Libyi" a "přehlížení Africké unie."

Šéf politického oddělení univerzity v Johannesburgu profesor Chris Landsberg mluvil za celou skupinu, říká, že NATO porušilo mezinárodní právo.

"NATO si samo umožnilo otevřeně tlačit na změnu režimu a využít všech prostředků ke shození vlády v Libyi, jejíž cíle jsou kompletně odlišné, než ty RB OSN". řekl  Landsberg.

Dopis byl podepsán více jak 200 prominentními Afričany, včetně bývalého prezidenta Afrického národního kongresu Thabo Mbekiho , profesora Shadracka Guttoa z univerzity Jížní Afriky, bývalého ministra tajných služeb Ronnieho Kasrilse, profesora Chrise Landsberga, profesora Mahmooda Mamdaniho z University of Columbia, bývalého zástupce ministra zahraničních věcí Azize Pahada ,autora a básníka Dr. Wallyho Seroteho a spousta dalších vlivných Afričanů.

Serote řekl, že plán Africké unie zůstává jedinou cestou k míru pro libyjský lid.

"AU stojí za mír, demokracií a svobodou všech lidí. Tuhle roli chce AU pořád hrát, ať už mluvíte o Pobřeží Slonoviny, o Sudánu, o Libyi, nebo jakékoliv Africké zemi, AU za tím stojí. Má plán k provedení." řekl Serote.

Není jasné, zda se vedení AU obrátilo na libyjské rebely nebo vládu se svými názory, než provedla prohlášení.

http://uruknet.info/?p=m80782&hd=&size=1&l=e

Žádné komentáře