9/11 a NWO

Novinky

Pozemní invaze do Libye během dvou týdnů


Izraelské zpravodajství napojené na Mossad tvrdí, že se NATO připravuje na poslední fázi odstranění Kaddáfiho.

Radikální Jeruzalémské zpravodajství s údajným spojením na Izraelskou rozvědku, které se ukázalo být přesné v předpovědi budoucích geopolitických událostí tvrdí, že se válka v Libyii blíží k "ráně z milosti" a že Francie, Británie a Američtí vojáci přistanou na Libyjské půdě během dvou týdnů, aby vedli plnou pozemní invazi.

V článku navzaném USA a NATO se připravují na poslední útok na Kaddáfiho cituje DebkaFile armádní zdroje, síly NATO dokončují plány pro "plnou, plně armádní snahu k zabití nebo vytlačení" plk.Kaddáfiho.

“Rána z milosti se očekává během pár týdnů, je nejžhavějším tématem diskuzí mezi koridory moci a vysoce postavenými armádními a výzvědnými srazy v Londýně, Paříži, Bruselu, Moskvě, Oslu, Hágu a Římě. Očekává se, že začne během pár týdnů přistáním Franouzských a Britských vojáků na Libyjské půdě a ve své poslední fázi bude následována Americkými jednotkami." píše se zprávě.

Ve vojenském jazyce je “rána z milosti” synonym pro "smrtelnou ránu" a Debka vidí Francouzské oznámení, že poskytují  zbraně Rebelům jako předzvěst pozemní invaze a "vystřelení rány poslední fáze scénáře odstranit ho."

Jestli je zpráva pravdivá, že pozemní invaze je nevyhnutelná, znamená to, že plán vojáků na zemi původně naplánovaný na říjen, se dramatiky zrychlil, což možná odráží fakt, že Al-Kájdou infiltrovaní rebelové selhávají v sesazení Kaddáfiho.

DebkaFile je pro-Izralelská výzvědná stránka z Jeruzálema. Médii byla označena za zbraň Mossadu, tvrzení publikované na této stránce v minulosti se staly pravými, včetně té z roku 2000, kdy předpověděli, že teroristé zaútočí na WTC v New Yorku.

Ruský vyslanec Envoy Dmitry Rogozin řekl v pátek RIA Novosti: ““Myslím, že se právě díváme na přípravnou fázi pozemních operací, ve kterých jsou NATO, nebo přinejmenším někteří členové...připraveni začít.

Podle zprávy v Pakistani Observer, Americké, Francouzské a Britské zvláštní jednotky dorazily do Libye v 23. a 24.února, pár týdnů předtím, než byla OSN oznámena "bezletová zóna". Nedávno, Al-Jazeera odvysílala záběry ukazující vyzbrojené západní vojáky v Misratě, když se pokoušela mluvit s Libysjkými rebely.

V dubnu EU oznámila, že se připravuje na invazivní sílu pro Libyii, která by mohla "zabezpečit moře a pozemní koridory v zemi."

I přes fakt, že prezident Obama ignoroval své ústavní právníky ohledně vedení války bez schválení kongresu, slibovaný konflikt měl trvat "dny a ne týdny", Americké zapojení teď vstoupilo do čtvrtého měsíce, s Letectvem a Námořnictvem, kteří "pořád létají na stovky leteckých misí do Libyie i přes fakt, že Obamova administrace tvrdila, ře Americké síly hrají v misi NATO jen limitovanou podpůrnou roli." podle Air Force Times.

Zákonodárci ve Washingtonu jsou vzteklí, že zásah už stál skoro miliardu dolarů, zvláště když se administrace pokoušela argumentovat, že Americká role v bombardování není "válka", Obama minulý týden tvrdil, že se "k ústavní otázce ani dostávat nemusel", zatímco obhajoval válku.

Jestli jsou tyhle zprávy pravdivé a invazivní síla je vedena k odstranění Kaddáfiho, Obama by se mohl otevřít žalobě kvůli jeho lži Americkým lidem, kdy veřejně řekl, že pozemní invaze "absolutně" nepřipadá v úvahu.

http://www.prisonplanet.com/report-ground-invasion-of-libya-within-two-weeks.html

 
Žádné komentáře