9/11 a NWO

Novinky

Postaví Obama Ameriku do války se Syrií?

Lídři NATO žádají, aby Assad odstoupil.

Obamova administrace pokládá základy pro další válku, kterou Amerika nechce a nemůže si dovolit tím, že dělá přesně to, co předcházelo bombardování Libye - oficiálně žádá, aby Syrský prezident Bashar al-Assad odstoupil.

“Prezident Obama a lídří z Německa, Británie, Francie, Kanady ve čtvrtek žádali Syrského prezidenta Assada, aby se vzdal moci" uvedl New York Times. “Nacvičený krok následuje měsíce populárních protestů a smrtící odvetu v Syrii.".

Oznámení předcházelo včerejšímu stažení nezbytného personálu ze Syrie a desítek rodin pracovníků.

Obamův požadavek, aby Assad odstoupil je přesně to, co se stalo před bombradováním Libye. 26.února Obama žádal Kaddáfiho, aby se vzdal moci. O tři týdny později, útočily americké bombardéry B-2 na Libyjské letiště.

Kdo si myslí, že se Obama a zbytek lídrů NATO jsou, když dělají tajné hrozby Assadovi, aby se vzdal moci? Po ujištění světa, že kampaň proti Kaddáfimu zabere “dny a ne týdny,” složky NATO a jejich přátelé rebelové Al-Kájdy po pěti měsících pořád selhávají v dosažení výsledku.

Samozřejmě, že jsou po celém světě diktátoři, kteří zneužívají a utlačují svůj lid, ale není zajímavé, že NATO cítí potřebu intervence do zemí, které jsou bohaté na zdroje a/nebo jsou strategickými body?

Libye byla zlatem, když příjde na ropné bohatství v Africe. V případě Syrie, Ruský vyslanec NATO Dmitry Rogozin varoval, že plán NATO zaútočit na zemi je součástí kampaně, která nakonec napadne Irán a povede k "velké válce v obrovském regionu."

Kampaň k válce je nepochybně spojena s Palestinskými snahami dosáhnout plné státnictví u OSN začátkem září. Už týdny se ve výzvědných kruzích povídá, že Spojené státy a/nebo Izrael začnou nový válečný konflikt, aby znemožnili hlasování OSN.

Minulý týden řekl EU Observer francouzský generál Jean Rannou, že vojenský útok na Syrii je "možný" a že Syrie nebude moct nabídnout cestu odporu, ale to jsme také slyšeli o Kaddáfiho Libyi v březnu.

I přes intenzivní dohled západních médií nad Assadovým brutálním zásahem proti demonstrantům za demokracii, bývalý agent CIA Robert Baer  bývalý agent MI6 Alastair Crooke poukázali, že situace je více složitá.

“Syřané chtějí změnu. Ale ať už západ věří nebo ne, většina lidí v Damašku, v Aleppo, ze střední třídy a menšiny věří, že je Assad jediným člověkem, kdo jim může přinést refromy." řekl. “Bojí se dvou věcí – občanské války a západní intervence … Chtěli by se vyhnout příkladu Libye, protože by je to vedlo k občanské válce." řekl Crooke.

http://www.prisonplanet.com/is-obama-about-to-commit-america-to-war-with-syria.html
Žádné komentáře