9/11 a NWO

Novinky

Poslední teroristé Velké sestry: Více bílých Američanů

V nové reklamě dobře oblečená žena umístí v tašce bombu na nádraží.

I přes kontroverzi způosobenou minulý měsíc s videem zobrazujícím bílé Američany střední třídy jako pravděpodobné teroristy, ministerstvo pro vnitřní bezpečnost vydalo další video, které znázorňuje pokus odpálit vlakovou stanici ne muslimy z Al-Kájdy, ale dobře oblečenými lidmi.


Nové veřejné prohlášení (PSA) zvané ‘The Drop Off – If You See Something, Say Something’ bylo odhaleno nikým jiným než samotnou Janet Napolitanovou na stránkách DHS.

PSA bude vysíláno v rozhlasových stanicích a v televizích a ukazuje dobře oblečenou, aktraktivní bílou ženu vystupující z taxíku, než vejde na vlakovou stanici. Taxikář - bílý muž - pak zavolá spustí na zařízení v kufru auta časovač. Žena pak odejde a nechá tašku na stanici.

“Jestli něco uvidíte, řekněte to – nahlašte podezřelou aktivitu místním úřadům." říká na konci klipu hlas s dalšími lidmi oznamujícími incident černé ochrance a černému policistovi.

V dodatečném prohlášení k videu řekla šéfka DHS Napolitanová, že obchody se zbraněmi  můžou být živnou půdou pro teroristy, tím odkázala na nedávný případ, kdy "vlastník obchodu se zbraněmi blízko Ft. Hood zavolal úřadům, když se muž choval v obchodě podezřele."

http://www.prisonplanet.com/big-sis-latest-terrorists-more-white-americans.html

Poslední komentáře
19.03.2016 05:30:09: A co směšné tady? smiley${1} Pdf to word online
18.03.2016 20:44:46: Ano, opravdu. Všechny výše řečeno, je pravda. Můžeme popovídat na toto téma. smiley The sims full down...