9/11 a NWO

Novinky

Polský prezident měl zemřít už před měsícem při letu do Tbilisi...


Vzpomínáte si na fiktivní reportáž Gruzínské televize o vpádu Ruska do Gruzie?

Polský prezident v ní totiž zemřel při pádu letadla při letu do Tbilisi....

Je tohle snad náhoda?

http://zpravy.idnes.cz/navigatori-kaczynskeho-letadlo-varovali-potvrzuji-cerne-skrinky-10f-/zahranicni.asp?c=A100412_141530_zahranicni_aha

Na idnes je to napsáno vpravo v panelu....

Jaké navigační zařízení pro přiblížení na přistání na letišti je a jak ho polští piloti využili?

Mají různé strany své různé zájmy při vyšetřování nehody? Mají Rusové zájem svést všechnu vinu na Poláky? Mají přátelé Kaczyńského zájem svést všechnu vinu na piloty?

Dohad, že Kaczyński naléhal na pilota, aby přistál ve Smolensku, není jen můj. Vnucuje se.

Objevila se svědectví, že letadlo těsně před přistáním letělo přídí dolů. To znamená, že muselo prudce klesat. Věž prý mu poručila vyrovnat let, což pilot udělal, ale pozdě.

Že letadlo letělo na plný plyn.

Že letadlo letělo v levém náklonu. Proč? Zatáčelo, nebo padalo přes křídlo? Všechno to nedává smysl.

Letadlo vrazilo do země prý 300 metrů před prahem dráhy a jeden a půl kilometru od řídící věže. Viděli piloti zem? Jestliže vojáci z řídicí věže a svědci mimo letiště viděli letadlo, proč by piloti neviděli zem?

Český dopravní pilot pravil na stránce televize Nova:

Zatímco v Evropě se používá jako referenční výška hladina moře, tzv. nastavení QNH, v Rusku se používá nastavení vůči prahu dráhy letiště, tzv. QFE. Nastavení výškoměru na hladinu moře a klesání na výšku podle prahu dráhy je doslova “hra se smrtí”.

O konkrétním nastavení výškoměru v letadle ovšem nic neví.

http://www.blisty.cz/art/52033.html

Polská vláda a Polská národní banka se ve „vzácném momentě shody“ dohodly na oslabení polské měny, zlotého, což by pomohlo polským exportérům na úkor obchodních partnerů Polska – tj. mezi jiným Evropské unie. Den nato zahynou polský prezident a prezident národní banky při leteckém neštěstí.

http://orgo-net.blogspot.com/2010/04/polsko-nebylo-tymovym-hracem-tak-ho.html


Je téměř jisté,že to NENÍ náhoda...Když v našich médiích přečtete "bojoval proti korupci" a "jako předposlední muž podepsal Lisabonskou smlouvu" a "usiloval o suverenitu Polska",tak už je snad jasné,že tohle není náhoda.
Když chcete zakrýt něčí smrt,tak ho zabijete tak,že s ním zemřel při nehodě víc lidí,do médií vypustíte falešné zprávy a lidi na to skočí...
Žádné komentáře