9/11 a NWO

Novinky

Polská opoziční strana požaduje vyšetřování pádu letadla


Zpráva od investigativní novinářky Jane Burgermeister.

Selhání Polské a Ruské vlády promluvit o pádných nových důkazech, které naznačují, že pád letadla, při kterém zahynul Polský prezident Lech Kaczynski a velitelé armády byl zosnován, se v Polsku potýká s rosotucí kritikou a donutilo ministra Donalda Tuska ustoupit do defenzivy.

Tusk řekl, že oficiální zprávu o pádu vydá ve středu za účelem utišení rostoucího veřejného pobouření naznačující, že Polští a Ruští politici jsou zapojeni v zatajování. 

Polský žalobce Andrzej Seremet už dřív řekl, že tento týden Polští žalobci odhalí obsahy černých skříněk. 

Přesvědčivá nová fakta o tom, že pád letadla byl zosnovám, včetně odhalení o vypnutém zařízení, které mělo pilota varovat o překážkách.

Také, bylo odhaleno, že agenti spadající pod Polskou tajnou službu navšítivli domy obětí už tři hodiny po pádu a vzali si počítače a dokumenty.

Opoziční strana MP v Polsku v pátek vyžadovala mezinárodní komisi, která by měla prozkoumat vědecké důkazy příčin pádu.

Nicméně, Polský generál vyzval ministra obrany Bogdana Klicha, aby rezignoval poté, co vyšlo najevo, že Bogdan nechtěl důkladné vyšetřování.

Letečtí inspektoři, kteří pročesávali místo pádu pro rozhodující vědecký důkaz bylo řečeno Bodganem, že nepožaduje tlumočníka a čeká, že náklady za vyšetřování zaplatí z vlastní kapsy.

Fora a zprávy z Polských novin jako  "Gazeta Wyborcza", "Rzeczpospolita" a "Dziennik"  naznačují, že většina poláků odmítá oficiální tvrzení, že pád způsobila pilotova chyba.

Přístup k vědeckým důkazům a expertních analýz pádu byl omezen. Ruský premiér Vladimir Putin, který vzal vyšetřování pádu do vlastních rukou krátce po pádu, je jediný člověk, který o tom může mluvit, ale až do dnes neudělal žádné prohlášení.

Práva o vypuštění informací jsou v Polsku rezervovány Tuskem. 

Úřady selhaly v poskytování důvěryhodných odpovědí na nezodpovězené otázky, které jsou hodně důležité.

Úřady také ovládají mainstreamová média, rychle havárii hodili na chybu pilota a mlhu.

Řeči o Kaczynského naléhání na pilota, ať přistane byly opakovány bez kritiky dokonce i na některých blozích patřícím alternativním médiím.

Ale je zde spousta nových faktů a důkazů, které odporují vládním tvrzením, že úředníci by měli stáhnout svá tvrzení zpět.

Pochyby rostou také u analýzy DNA k identifikaci obětí prováděné laboratořmi v Rusku, i zde bylo hodně tvrzení úřadů.

Dokonce i oficiální tvrzení o čase pádu bylo zpochybněno.

Podle oficiální verze, letadlo havarovalo na letišti ve Smolensku v 8.56 evropského času nebo 10.56 moskevského času. 

Ale novináři z "Polsat News" oznámili pád své stanici o 10 minut dříve. 

Důkaz, že pád letadla nastal dříve přichází také od sloupu dálkového vedení blízko místa pádu, ten se zdál na fotografiích poškozený, a to bylo v 8:41. 

Prezidentské letadlo mělo přistát v 8:25 na letišti ve Smolensku po 62 minutách letu z Varšavského letiště Fredrika Chopina. 

Ale vyšetřování nezmiňuje přesný čas vzletu z Varšavy. Prezidentské letadlo mělo mít 20 minut zpoždění jako další letadlo, které letělo se 13 novináři, kteří neletěli s prezidentem jako obvykle.

Se selháním úřadů o přesném určení základní faktů jako čas pádu a čas vzletu je veřejnost nespokojena. 

Není jasné, jak těmto lidem mohlo být povoleno letět stejným letadlem podle daných bezpečnostních protokolů nebo jestli jich v letadle bylo hodně, protože novináři z místa pádu mluvili o absenci těl. 

Dokonce i stránky konzvervativní "Polskaweb" vyvodily na základě dostupných faktů a důkažů, že je vysoce pravděpodobné, že pád letalda, který zabil polskou elitu byl zosnován.

Žádné komentáře