9/11 a NWO

Novinky

Policie: Tělo Aničky jsme našli jinde, jáma není pravá.

Už jsem o tom psal hodněkrát, nemám pochyb, že policie něco tají.

Je těžké říct, co je pravda a co lež, co si policie vymyslela a co média zbytečně zveličila. Pořád je spousta otázek a vše vypadá, že policajti vše hodili na jediného podezřelého, který po své smrti uzavře případ.


Po třech měsících pátrání a hučení do nevinného člověka neměli nic. A najednou najdou tělo!

Tento článek na iDnes mluví za vše:


"Potvrzuji, že to místo prezentované v médiích není tím skutečným místem nálezu," řekla iDNES.cz mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Kde přesně tělo dívky kriminalisté objevili, mluvčí neupřesnila. "Ta plocha je plná děr," konstatovala Zoulová s tím, že skutečné místo policisté zahladili.

K mělké jámě v pražské Troji, kolem níž byla natažená policejní páska, nosili lidé květiny a zapalovali svíčky. Zoulová přiznala, že za utajením přesného umístění, kde se ostatky našly, byly pietní a taktické důvody.

Kdo vykopal a označil místo nálezu, které se pak objevilo v médiích, policie neví.


Policie tedy zahrabala místo nálezu a NĚKDO si ho vymyslel jinde.

Otázka tedy je kde ho našli a jak holku zavraždil?

Proč podezřelý zahodil její batoh a pak ji zabil a zakopal? Sám tvrdil, že na něj jen sáhnul a zahodil ho. Média z něj hned dělali hajzla, recidivistu, rozběhli pro něm kampaň, aniž by měli nějaké důkazy. Jen opět srali věci ze vzduchu.

Nikdo neřekl, kdy dívka zemřela.

Nikdo nezná motiv.

Podezřelý spáchal sebevraždu i přes fakt, že do dopisu napsal, že je nevinný.


Evidentně je v tom něco víc, její otec je velký podnikatel a takoví lidé mají tendenci tahat za nitky, zvlášť když jde o jejich příbuzné.

Je to hrozné, ale jsem si na 100% jistý, že je v tom něco víc.
Poslední komentáře
25.03.2011 13:35:18: Pokud bych měl na toto vymyslet šílenější konspirační teorii, vypadala by asi takto: Po "smrti" Ani...