9/11 a NWO

Novinky

Policie použila taser, pepřový sprej a pěsti na postiženého chlapce - a pak ho obvinili z napadení

Daytonská policie střelila taserem, postříkala pepřovým sprejem a zbila mentálně postiženého teenagera a pak ho obvinila za napadení. Čím si ten postižený chlapec zasloužil takový útok? Policista si v jeho poruše mluvení "spletl" se známky "neúcty".

Jak si policisté mysli, že jejich natáčení je protizákoné, spousta lidí žije také v doměnce, že nedodržování a neuposlechnutí jejich každého rozkazu je také přestupek vhodný na zatčení.

Tohle zjistil 17ti letý Jesse Kersey, když jel na svém kole poblíž svého domova v Daytonu, poté se ho policista Willie Hooper pokusil zastavit a promluvit si.

Když nepochopil, co mu chlapec říká, tak se kluk snažil policisty dovézt domů, aby si jeho matka s ním promluvila. I přes fakt, že Hooper věděl, že je chlapec mentálně postižený, začal na Kerseyho křičet a pak vyhrožoval sousedovi, který se ho snažil informovat, že je kluk postižený, že jestli nezaleze zpátky domů, bude zatčen.

Jak Kerseyho matka Ford otevřela dveře domu, Hooper a jeho kolega John Howard "vystřelili ze svých taserů a začali Jesseho bít" podle výpovědi u okresního soudu v Montgomery.

“Uvnitř domu, Hooper a Howard začali s Jessem bojovat, Jesse stál proti dveřím, rukami měl zakrytý obličej, říkal "Prosím, přestaňte."

“Několikrát se Ford a rodiný přítel Christopher Peyton snažili informovat policistu Hoopera, že je mentálně postižený a Jesse nerozuměl, co se děje."

Matka ale říká, že policisté pokračovali v útoku: "Policista Howard vytáhl svůj pepřový sprej a posprejoval Jesseho...pak ho praštil zatnutou pěstí do oblasti hrudníku."

Howard pokračoval v bití Kereyho, předtím ještě zavolal 20 dalších posil z různých jurisdikcí. Očividně, trvrďáci jako Hooper a Howard, kteří dokazovali své mužství bitém mentálně postiženého chlapce, nezvládali situaci sami.

“Dokonce poté, co bylo řečeno Jesseho rodinou a několika kolemjdoucími, že je mentálně postižený, se Hooper a Howard nebo jakýkoliv policista na místě nepokoušeli s Jessem komunikovat, ten nerozuměl, proč byl pronásledován." řekla Kerseyho matka.

Chlapec byl spoután, svázán a hozen do policejního auta.

Samozřejmě, standartní operační operační postup policie poté, co zbijí a mučí nevinného a bezbraného člověka, Kersey byl obviněn z "útoku na mírumilovného policistu, za odpor při zatýkání a bránění oficiálních záležitostí." Obvinění pak byla stažena, protože soud shledal Jesseho nezpůsobilým.

Kersey a jeho matka teď od města a od dvou policistů chtějí odškodnění za "nezákonné uvěznění, nezákoné zatčení, zákeřnou prosekuci, útok, násilné použití síly, za emociální újmu a občanskou konspiraci."

Jak dokumentuje, tak poslední dekádu vypukla epidemie policejní brutaility, která se zdá být mířena proti nejzranitelnějším členů společnosti.

Co se to stalo s naší policií? Jsou trénování k utlačování a zneužívání veřejnosti, zatímco se Amerika potápí do banánové republiky. Zdá se, že si vytvořili jistý fetiš mezi kádrem steroidy nadopovanými policisty, kteří diktují, že musí uspokojit svou chuť po zneužívání moci útokem na bezbranné lidi, zvláště starší a postižené.

Police v Seattlu byla loni zachycena na kameru, jak bije mentálně postiženého teenagera za přecházení silnice mimo přechod.

http://www.infowars.com/police-taser-beat-pepper-spray-mentally-handicapped-teen-then-charge-him-with-assault/

Žádné komentáře