9/11 a NWO

Novinky

Policie BART druhý týden protestu ostře zasahovala

Protest proti policejní brutalitě v San Francisku se obrátil v násilí, bylo zatčeno 40 lidí.

Protest zorganizovaný hackerskou skupinou Anonymous zaměřený na přilákání pozornosti k problémům policie dopravce Bay Area Rapid Transit (BART), včerejší noc se protest obrátil k násilí, byla zatčena skoro polovina demonstrantů..

Protestantům se povedlo dočasně uzavřít dvě stanice BART, zpomalit dopravu na pár hodin, ale jak padla tma, začaly problémy.

Area uvedla, že se někteří demonstanti rozdělili do měnších skupin, šli do ulic, rozházeli popelnice, házeli smradlavé bomby na policii a rozbíjeli skla u autobusových zastávek. Jedna osoba byla zatčena kvůli podezření ze "svítící hořlavé látky."

Dav obsahoval asi 100 lidí a úřady vyčíslily počet zatčených na 40. Protestanti byli převyšováni policií a novináři tu vše sledovali, podle magazínu PC Magazine.

Během pondělních akcí fungovaly na stanicích BART telefony. Minulé pondělí byly protesty rozpuštěny, když se úředníci BART rozhodli vypnout na svých stanicích telefonní vysílače,
taktika byla v médiích podporována a protestanty jen podnítila.

Později úředníci obviňovali z takového rozhodnutí protestanty, řekli, že to bylo učiněno pro jejich bezpečí a poukázali na pravidla, které zakazují protestoval na stanicích metra.

Anonymous svolával protesty proti policii BART kvůli sérii zabití, které spousta viděla jako neoprávěné.

Hacker nebo hackeři minulý týden vtrhli na stránky policejního oddělení a vydali seznam jmen, adres, emialů a hesel 201 policistů z policejní asociace BART.

Officiální kanály Anonymous odmítají, že je skupina zodpovědná za hack, naznačují, že tam možná byl nějaký stoupenec nebo "agent provokatér".

Příští pondělí, 29.sprna, svolali další protest.

http://www.rawstory.com/rs/2011/08/23/bart-police-clamp-down-on-second-week-of-protest/

Žádné komentáře