9/11 a NWO

Novinky

Pokus o útok den před volbami


Teror opět před volbami.

14:32 Aktualizováno o video s titulkama.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=681479


Co jsem doposud nepochopil je to, proč si teroristé vybrali zrovna poštovní letadlo. Teroristé mají za cíl zabít co nejvíce lidí na jednom místě s největšími škodami na majektu. Nechápu, proč si vybrali zrovna poštovní letadlo, které by na dálku odpálili a zabili by jen pár lidí a neměli by jistotu, kde se letadlo zřítí. Navíc, nikdo neřekl, jak si těch bomb všimli.

Už je téměř jisté, že za útokem stojí Anwar Al-Awlaki, štístko CIA nebo také CIA rekrut, rodilý američan, který se setkal v USA s únosci z 11.září, stojí za střelbou ve Fort Hood a bombovým útokem na Let č.253.

Pentagon krátce po 11. září hostil teroristu, který byl v hledáčku FBI


Jak jste si mohli všimnout, tak opět nejde o jednu událost. Tím chci říct, že jeden den wikileaks uvolní dokumenty o válce v Iráku, pak se ozve Bin Ládin, další den zase chytne FBI teroristu, který chtěl odpálit metro a pak nějaké podezřelé zásilky v nákladních letadlech.

Pokaždé se tohle děje povíc, je to celkem viditelný vzorec. Jedna událost je na lidskou mysl málo."Útok se odehrává přesně den před volbami do kongresu, takže je celkem jasné, že někřetí lidé využívají tyto události jako předvolební tah.

Žádné komentáře