9/11 a NWO

Novinky

Podvod jménem Wikileaks


Další uvolněné dokumenty opět dokládají falešná tvrzení USA.

Wikileaks v podezření, tajné dokumenty potvrzují falešná tvrzení USA

Jestli jste včera sledovali zprávy, mohli jste si všimnout, že po zprávě o úniku dokumentů skrz Wikileaks následuje nové video Adama Gadahna, člena Al-Kájdy.

Tohle není náhoda. Mučení, korupce a zmatek americké politiky a akce musí být počítána s představou nekončící muslimské hrozby. A to dělá všechno v pořádku nebo minimálně Pentagon a hlavní média si to myslí.

OSN požaduje vyšetřit tyto zločiny.

Žádání, aby to vyšetřili nevyústí v žádné otřásání pozic v armádě nebo ve vládě, ale pro ty, kteří si myslí, že Wikileaks pracuje pro CIA nebo Mossad vytvoří Wikileaks záminku k vytvoření propagandy k útoku na Irán. Se zprávami jako “Jak Irán vymyslel pro Al-Kájdu v Iráku novou sebevražednou vestu,” se bude na zločiny USA a Izraele dívat jako na ospravdlněné.

Přední Institut Mossadu SITE měl s největší pravděpodobností připraven Gadahnovo video přesně na den, kdy Wikileaks vypustila dokumenty o válce v Iráku.

Načasování obou zpráv, jak od SITE a Wikileaks, není náhodné, ale přímo očekávané. Psychlogické operace tajných služeb pro lidem, tedy plánované hry jehou nepostradatelné. Většina to nevidí, ale ta hra je celkem průhledná.

http://www.prisonplanet.com/no-coincidence-assange-and-gadahns-new-leaks.html

Jsou dokumenty o válce v Afghanistánu schválně vypuštěná propaganda?

Hamid Gul považuje tvrzení, že stojí za obchody z drogami a za vytvářením falešných teroristických útoků za ďábělský nesmysl.

Adam Gadahn - falešná Al-Kájda odhalena

 

Žádné komentáře