9/11 a NWO

Novinky

Podle svědků vypadal "útok" na Times Square jako cvičení


Lidé poblíž incidentu se zneškodňováním bomby byly zmateni a to proto, že některé budovy byly evakuovány a některé ne.

Klip na Youtube natočený jedním svedkem ukazuje, že lidé poblíž si mysleli, že policie provádí cvičení v čase "útoku".

Svědci, včetně těch, co přidali kometnáře na YT se divili, proč policie evakuovala některé lokace a další ne, většina budov byla evakuována už předtím, zatímco ostatní ne.

I přes fakt, že lidé měli opustit McDonald, policie nezastavila nikoho, kdo vstupoval do divadla vedle. Zaměstnancům bylo dokonce řečeno, ať neodchází a zůstanou v restauraci.

“Nic z toho nedává smysl, protože publikum byla puštěno na West Side Story,” stojí v textu ve videu.

“Byl jsem vlastně na koncertě v divadle Nokia, když se to stalo. Byl jsem překvapen, že policie toho místo neevakuovala." píše majitel videa.

“Zaměstanci se na nás dívali a všichni vypadali zmateně." řekl jeden ze svědků, který také říká, že policie je neinformovala o tom, co se děje, ani neřekla, ať odejdou.

“Teroristé prováděli cvičení nebo policie....určitě to vypadalo jako cvičení." stojí v komentářích pod videem.

Podle dalšího detailu policie prováděla cvičení, které probíhalo okolo místa incidentu,Šerif Lee County Michael Scott řekl WINK News, že během víkendu bylo v New Yorku cvičení s jednotkou na zneškodňování výbušnin. Ať už je jasné nebo ne, cvičení bylo spojeno s tímto incedentem, Scott řekl, že na místě incidentu spolupracoval s New Yorkskou policií. 

“Někdo se mně zeptal, proč nefotím auto, v tu dobu jsem nebyl turista, byl jsem polda a prostě jste cítil nebezpečí." řekl Scott.

Podle novinového článku, Scott byl s jednotkou na zneškodňování výbušnin předtím, než byl zavolán na místo incidentu jen pár hodin předtím.http://www.prisonplanet.com/times-square-eyewitness-bomb-scare-looked-like-drill.html

Proč je tohle důležité? Protože protiteroristické cvičení je dalším znakem operace pod falešnou vlajkou.
Žádné komentáře