9/11 a NWO

Novinky

Podle nové reklamy Velké sestry jsou pravděpodobní teroristé bílí Američané střední třídy


Cokoliv, co děláte, je podezřelá aktivita. Ať už videokamera, řízení dodávky, mikina s kapucí, zírání přes rameno do mobilu někoho druhého...
Tohle už nemá co dělat s terorismem.

Nové reklamní video vydané ministerstvem pro vnitřní bezpečnost popisuje bílé Američany střední třídy jako pravděpodobné teroristy. Velká sestra pokračuje v neúnavném betonování mýtu, že naštvaní atentátníci se skrývají na každém rohu, zatímco Američané budou pravděpodobněji zabiti bleskem nebo alergií na ořechy.Video je součástí 10ti milionového programu DHS "Jestli něco uvidíš, nahlaš to", který má Američanům dodat odvahu k nahlášení "podezřelé aktivity", která byla v každém případě po celou historii znakem utlačování a diktátorského režimu.

V 10ti minutovém klipu, je celá plejáda různých chování popsána jako terorismus, včetně oponování monitorování, používání videokamery, rozhovor s policisty, nošení mikiny s kapucí, řízení dodávek, psaní na kousek papíru a využívat nahrávací aplikaci v mobilu.

I přes tvrzení divákům, aby při rozhodování, zda jde o teroristu nevěnovali pozornost rase, skoro všechny scénáře označují bílé lidi jako pravděpodobné teroristy. Skoro každý patriot v Americe, který nahlásí svého kamaráda je buď černý, Asiat nebo Arab. Představte si, kdyby video zobrazovalo každého teroristu jako Araba a každého vlasteneckého špeha jako bílého, tak by bylo pozdvižení, tyto podivné zvraty musí být záměrně v plánu DHS, ale proč? Je to politcká korektnost zacházející do extrému nebo je to něco hloubějšího v procesu?

Možná to má co dělat s faktem, že vlastní dokumenty DHS zařazují převážně bílé konzervativní skupiny jako pravděpodobné teroristy, jako podporovatele Rona Paula, vlastníky zbraní, fandy zlatých cihel a celou plejádu dalších banálních politických zájmů, které jsou oblastí bílých Američanů střední třídy.

Něco málo to má dočinění s barvou kůže a všechno s faktem, že bílí Američané střední třády jsou největší překážkou, když příjde na příjde na rozšiřování kontroly každého aspektu Americké společnosti Velkou sestrou.

http://www.prisonplanet.com/dhs-video-characterizes-white-americans-as-most-likely-terrorists.html


Poslední komentáře
21.07.2011 18:43:09: Sorry ale nejdú ti titulky k tomu prvému videu .. čo mám robiť?