9/11 a NWO

Novinky

Podezřelý ze střelby byl svobodný zednář

Norská média píšou, že ten údajný psychopat byl členem Norské zednářské lóže.

http://truthfrequencynews.com/?p=6853

Anders Behring Breivik : Zájmy včetně Zednářství
http://www.facebook.com/profile.php?…290254&sk=wall

Více zde:
http://www.dagbladet.no/2011/07/23/n…drap/17421854/

Citace:

Údajný střelec je člen Lóže St. Olaus TD, Norského zednářského řádu. Má status třetího stupně, kde jde maximum 10 stupňů.  – Nebudeme vyjadřovat názory na lidi nebo incidenty spojené s jakýmkoliv členem, řekl deníku Dagbladet mluvčí Norského zednářského řádu Helge Qvigstad. Podle profilu na Facebooku se zdá být 32 letý křesťan a politický konzvervativec. Jako oblíbené knihy uvedl 1984 George Orwell a Kafkův Proces.


Na Twitteru má jeden tweet: Jedna osoba s vírou je rovna 100 tisícům, kteří mají zájmy.

Přátelé ho popisují jako nepolitickou osobu, která měla také ráda lov. Jeho povolání má být ředitel Breivik Geofarm a má být kvalifikován v oboru mikro a makro financí.


Profily na Twitteru a Facebooku byly vytvořeny nedávno. Tady je fotografie z jeho už vymazaného profilu.Nedávno jsem mluvil o jednom herci, který byl zednář a zavraždil svou matku mečem, protože ho "v lóži zednáři prokleli". Může se jednat o podobný případ?

Podívejte se na ta čísla. Útok se odehrál 22.7.2011...Nejenže z toho můžeme udělat tři jedenáctky, ale také když sečtem 2+2+7, dostaneme 11. Včera v mimořádném zpravodajství to popisovali jako "Norské 11.září." Bombový útok se stal ve 3:26 místního času. Čísla dohromady dávají 11. Některé zprávy tvrdí, že na místě bylo 560 lidí...opět 11.

Mimochodem, Thomas Hamilton, který ve Skotsku také provedl masakr v Dunblaine, byl také zednář.
http://news.scotsman.com/freemasonry/Question-on-Masonic-links-left.2666857.jp

Takže megarituál?

Každopádně se choval velice podivně. Dnes jsem četl výpovědi svědků střelby a celé to prostě nedává smysl. Dejme tomu, že byl velice klidný, mírumilovný a taky zdá se chytrý. Tak proč to provedl tak naprosto blbým způsobem?


Svědci říkali, že dojel na ostrov jako policista a došel na pódium, kde chtěl sdělit informace o bombovém útoku v centru. A naráz začal střílet a křičet "Všichni zemřete."
Takže použil záminku útoku, aby se postavil mezi lidi a začal střílet?

Dejme tomu, že to tak bylo.

V tom případě měl v úmyslu zabít co nejvíc lidí. Tak proč údajně odpálil bombu v politické čtvrti v pátek odpoledne a navíc ještě uprostřed prázdnin. Tím zvýšil riziko, že zabije co nejméně lidí. Normální extrémista by to udělal ráno, když tam bude nejvíce lidí. A ne odpoledne když jdou všichni domů.

Proč použil takovou záminku k tomu, aby začal střílet? Mohl si vymyslet cokoliv, aby došel na to pódium, včetně něčeho, co se ani nestalo. Lidi by mu veřili, protože vypadal jako policajt.


A vůbec, jak je možné, že mohl jen tak postřílet tolik lidí? To místo nebylo hlídané policií nebo ochrankou? Jelikož se tam dostal jako policista, znamená to, že ostraha tam byla minimální, takže moc dobře věděl do čeho jde.

Další věcí je, kde sebral zbraň...Také potřeboval spoustu nábojů.

A nakonec uplně nepochopitelná otázka: Proč se nechal snadno chytit? Většina z pachatelů takových zvěrstev se na místě zastřelí. Proč to neudělal? Proč se nechal chytit? Chce být vidět? Chce slávu a ukázat světu svůj názor a druhá strana zase zrůdu?

Je tu spousta motivů - od Palestiny, Libyii, Afghanistán až po protiteroristické zákony, včetně vlastnictví zbraní. V Norsku údajně může dostat 21 let vězení. Možná to chce někdo změnit.
Pořád to není jasné.

Někteří už píšou, že je pravicový extrémista.
Pořád stejná písníčka.

Žádné komentáře