9/11 a NWO

Novinky

Podezřelý z teroru u Pentagonu měl poznámky o Al-Kájdě

Další blbec nebo oběť? Proč si každý "terorista" s sebou vozí dokumenty o Al-Kájdě?

Ulice kolem Pentagonu zůstaly v pátek na několik hodin uzavřené. Policie a pyrotechnici byli v pohotovosti kvůli podezřelému 20letému Američanovi etiopského původu, který byl zatčen na nedalekém Arlingtonském hřbitově. Podezření budil proto, že se po hřbitově pohyboval mimo otvírací dobu a neklid policistů vyvolala i jeho krosna na zádech.

Jak se ukázalo, v batohu měl muž balík s blíže neurčeným množstvím dusičnanu amonného. Tato chemikálie může být v určitém množství a koncentraci výbušná - nyní se testuje, zda byl nález nebezpečný či nikoli.

Nedaleko Pentagonu zaparkoval muž svůj červený Nissan, kde se našel přenosný počítač s s dokumenty, v nichž byly zmínky o teroristické síti Al-Káida, radikálním islámském hnutí Taliban a "porážce koaličních sil".

S ohledem na právo na anonymitu policie nezveřejnila jméno zadrženého muže. Podle policie jednal pravděpodobně na vlastní pěst, mluvčí Pentagonu ale  nevylučuje, že může být zapleten do širší sítě. Skončil v zadržovací cele stejně jako motorista, který začátkem týdne kroužil kolem Pentagonu s pistolí v ruce a s předmětem, připomínajícím balíček.

http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-52112250-muz-ktery-slidil-u-pentagonu-je-ve-vazbe-nasli-u-nej-dokumenty-o-al-kaide

Žádné komentáře