9/11 a NWO

Novinky

Po ministerstvu pro vnitřní bezpečnost bude pořádat také FEMA cvičení zaměřené na ochranu lidí při zemětřesení

FEMA tvrdí, že měla tato cvičení naplánována dlouho před zemětřesením v Japonsku.

6.tý region FEMy spolu se státem Arkansas buoud pořádat 16-19.května cvičení s katastrofickým zemětřesením, které přímo zahrne také 3 další regiony FEMy, několik států a federálních partnerů z celých USA, bylo známeno 17.března. Národní úrovňové cvičení  2011 (NLE 2011) bude simulovat katastrofické zemětřesení v oblasti seismické zóny New Madrid (NMSZ). Cvičení je podle agentury plánováno jako součást Národního programu pro provádění cvičení dlouho před ničivým zemětřesením v Japonsku.

Cvičení je zeměřeno na otestování komunikace,  kritické zásoby zdrojů distribuce, evakuační plány, veřejné informace a varování, řízení nouzového operačního centra a dlouhodobé možnosti obnovy.

Aktivity NLE 2011 bude na velících postech, v nouzových operačních centrech a dalších místech včetně federálních zařízení v oblasti Washingtonu a federálním, regionálním, kmenovém, městském a soukromém sektoru v 9ti členských státech asociace Central United States Earthquake Consortium (CUSEC). 9 členských států  CUSEC zahrnují 4 různé regiony FEMy: encompass four different FEMA regions: Alabama, Kentucky, Mississippi a Tennessee (4.region) ; Illinois a Indiana (5.region); Arkansas (4.region); a Missouri (7.region).

http://www.gsnmagazine.com/node/22726


Koncem dubna provádělo Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost s Ministerstvem pro vzdělání největší cvičení v Americe.
Účastnilo se ho 4 miliony lidí a osobně na něj dohlížela Janet Napolitnaová.

http://jedenacteho-zari.7x.cz/novinky/vnitrni-bezpecnost-poradala-2.html

Cvičení vypadalo docela reálně:Jinak další věcí, kterou víme je, že FEMA má i pro takové případy zřízená "Nouzová centra", která spustí podle potřeby ministrně pro vnitřní bezpečnost ve stavu nouze.
Víme také, že FEMA pro případ katastrofy nakoupila jídlo.

Poslední dobou je v USA čím dál více cvičení nejen na zemětřesení, ale také s vojenskými helikoptéry se samopaly a týmem SWAT, pandemie apod.


Je docela možné, že pokud nastane taková katastrofa, tak přibude nemoci, násilnosti a záchranářských prací.
Žádné komentáře