9/11 a NWO

Novinky

Plán Americké armády pro nepokoje podobné těm v Londýně


Když Britský ministr David Cameron povolil použití gumových projektilů a vodních děl, aby zažehnal nepokoje v Londýně šířící se po celé Británii, objevily se otázky, jak byl odpověděly Americké úřady podobným civilním nepokojům ohrožující stabilitu země. Podle zpravodaje National Journal pro Bílý dům Marka Ambindera USA už mají tento plán. "Jestli se stane v USA to, co v Londýně, armáda má plány - CONPLAN 3501 a 3502 — k potlačení povstání" tweetoval. Záhadný odkaz očíslovaného vojenského plánu vzbudil na Twitteru  vlnu zájmu, když moderátorka NPR Michele Norris vrátila: ”Chci vědět víc o vojenském plánu k potlačení potensionální vzpoury - CONPLAN 3501 a 3502????”

CONPLAN (což znamená “operační plán v konceptním plánu" v Pentagonu), Ambinder odkázal na populární věc mezi konspiračními teoretiky a kritiky stanného práva. Podle veřejné politické organizace GlobalSecurity.org, CONPLAN 3502 je plán Americké armády pro asistenci státním a městským úřadům během velkých občanských nepokojů: “Úkoly provedené armádou můžou být hlídání s důstojníky pořádkových sil; zabzepčení klíčových budov, památníků, silnicí a mostů; a provedení jako rychlá odporující skupina..”

Čerpá z ústavní podpory z prvního článku, 8.sekce ustanovující, že“Kongres by měl mít moc… poskytnout svolání milice k provedení zákonů Unie, potlačení rebelie a odrazit invaze" a povídá se, že to bylo aktivováno behěm hurikánu Katrina, během  nepokojů v Seattlu v roce 1999 a během nepokojů v Los Angeles v roce 1992 . Ale podle Nate Jones z Národního bezpečnostního archivu, “protože byla historická aktivita Garden Plot (Americká národní garda pro nepokoje) tajná a současná aktivita tak pravděpodobně i zůstane, je těžké přesně rozpoznat, kolikrát byl povolán Garden Plot. ”Co Jarred Jones hledal ve vnitřních vojenských dokumentech, byly “náznaky potencionálního násilí,” které byly zvláště rasově motivovány:
Podle Global Security byla moc federální vlády ovládat civilní nepokoje zvýšena v roce 1970. Tady je náznak, co to mohlo zahrnovat:

375,000 lidí z Národní gardy a 14,000 Armádních rezerv bylo trénováno během nepokojů, jak skončil rok. Armádní Národní garda prováděla během běžného výcviku 16 hodin výcviku pro civilní nepokoje. Některé státy také provedli cvičení velitelských stanovišť při civilních nepokojích ve spolupráci s městskými a státními úřady. Armádní rezerva měla tři pěší brigády, které byly součástí eventuální síly pro zvládnutí civilních nepokojů. Tyto jednotky také provedli 16 hodin výcviku pro civilní nepokoje jako součást vojenského výcviku. Dodatečná zodpovědnost Rezervních složek požaduje okamžitou dostupnost v době přírodních katastrof, civilních nepokojů a dalších nouzových situací.

Update: Ambinder také poukázal na Armádní prezentaci  popisující více o CONPLAN 3501. Jedna z prezentací ukázala, jací armádní představitelé jsou ve velení jakých oblastí země.


http://stratrisks.com/geostrat/618

Pozn.: Podívejte se na ty regiony. Jde o 10 regionů FEMy pro případ nouze a také Obamovu radu guvernérů. Země se rozdělí prakticky do desíti regionů. Tady jde vidět, že ty plány už jsou dávno napsány. Ať už to je REX 84, nebo CONPLAN 3501, věci jsou stejné - 10 regionů FEMy, 10 plukovníků, kteří jim velí a 10 guvernérů. V tomto případě by byl suspendován kongres a prezident by byl diktátor.

Pro více informací se podívejte na toto video, titulky CC.
(není tu ale rada guvernérů, protože ji Obama podepsal v lednu 2010 a tento dokument je z roku 2008) 
Žádné komentáře