9/11 a NWO

Novinky

Pentagon plánuje monitorovat aktivisty na Facebooku a Twitteru


New York Times a Washington Post vydali články popisující plán Pentagonu rozpoznání a sledování popularních myšlenek na sociálních sítích.

Nezajímají se o to, co si lidi myslí o Lady GaGa nebo o aktuálních receptech.

V roce 2005 bylo uvedeno, že Pentagon přidává proti-válečné skupiny a lidi  do databáze teroristů. Uniklý dokument ministerstva obrany dodaný NBC poskytl "první pohled na to, jak Americká armáda zesilovala sbírání informací v zemi od 11.září, které teď zahrnují monitorování mírumilovných proti-válečných aktivistů a skupiny odporující rekrut armády."

Northcom má také jednotku zaměřenou na špehování politických aktivistů.

V roce 2002 Pentagon založil direktivou CIFA (Counterintelligence Field Activity). Její velikost a rozpočet byl utajen. CIFA vytvořila databázi TALON (Threat and Local Observation Notice), aby sledovala protiválečné aktivisty a lidi odporující invazi a bombardování malých bezbranných zemích. Po sérii špatné publicity vláda oznámila, že byla CIFA zrušena. Později bylo odhaleno, že její operace jsou zajišťovány zakázkami a zprivatizovány.

Washington Post přiznává, že je plán DARPA – Agentura pro výzkum pokročilých obranných projektů  – najmout programátory a vědce k vytvoření programu ke sledování  “populárních myšlenek" na sociálních sítích politický.

Plán dává celkem smysl, když pomsyslíte, jak Twitter, Facebook a další sociální média poslední léta využívala myšlenky revolucionářů, protestantů a dalších politických figur". napsal Hayley Tsukayama.

A zpráva upozorňuje, že DARPA může také využít sociální sítě k identifikaci hrozeb. Naznačuje například, že se agentura může dívat na výskyt několika lidí ve stejné oblasti postující zprávy o drbech, že se poblíž skrývá hledaný človek.

Nebo kde bude další demonstrace proti Federální rezervě, aby mohli být upozorněni agenti provokatéři nebo informátoři.

“Sociální sítě můžou armádě umožnit nejen následovat, ale také provést akci." napsal writes David Streitfeld z New York Times.

V 2009, vydal Pentagon “Nutnou obranou radu" o "plánovaných protestech u všech bank Federální rezervy a kanceláří v USA" . "Rada" šla Nortcomu a FBI..

http://www.prisonplanet.com/pentagon-plan-to-monitor-activists-on-facebook-and-twitter.html


Poslední komentáře
07.06.2016 21:44:17: Je zajímavé okamžiky! [:tired:] pujčka online na učet