9/11 a NWO

Novinky

Pátrání po původu Barracka Obamy

Už několikrát jsem mluvil o tom, co je zač první černý Americký prezident. I když to pořád není jasné, protože je tu spousta nezodpovězených otázek, ukážeme si pár faktů, které dokazují, že Obama mohl být na prezidenta vybrán už dávno předtím.

Postupně si projdeme pár bodů, které usvědčí amerického prezidenta nejen z kriminální činnosti, ale také z vlastizrady.

1) Obamova rodina

2) Obamův původ

3) Obamova kariéra u CIA

4) Zednářské spojení


1.Obamova rodina


Víme, že se Obamova matka jmenovala Anna Dumhamová, jeho otec byl Barrack Obama a nevlastní otec Lolo Seotoro.

Investigativní reportér Wayne Madsen strávil celý rok pátráním po původech prezidenta a zjistil jedno velké tajemství.

Obamův příběh 1,2 a 3:

http://jedenacteho-zari.7x.cz/novinky/wayne-madsen-obamuv-pribeh-1-2.html

http://jedenacteho-zari.7x.cz/novinky/wayne-madsen-obamuv-pribeh-2-2.html

http://jedenacteho-zari.7x.cz/novinky/wayne-madsen-obamuv-pribeh-3-2.html

“Barack Obama starší, který potkal Dunhamovou v roce 1959 při hodině Ruského jazyka na univerzitě na Havaji, byl součástí něčeho, co bylo popsáno jako příliv 280ti východních afrických studentů v USA, kteří měli navštěvovat různé vysoké školy -  pouze s pomocí grantu od Nadace Josepha P. Kennedyho, podle zprávy Reuters 12.září 1960 z Londýna. Příliv byl operací CIA a měl za účel vycvičit a vyučit budoucí agenty vlivu Afriky, která se stala bojištěm mezi USA, SSSR a Čínou pro vliv mezi nově nezávislými a brzo nezávislými zeměmi v kontinentu.“ tvrdí zpráva Wayna Madsena.

Obamova matka pracovala pro institut USAID.

"USAID byla zapletena v nespočtu tajných operací CIA v jihovýchodní Asii. 9.února 1971 Washington Star napsal, že úředníci USAID v Laosu si jsou vědomi, že rýže dodaná armádě Laosu USAID byla prodána armádním jednotkám severních Vietnamců v zemi. Zpráva říká, že USA toleruje prodej rýže USAID Severním Vietnamcům od doby, co jednotky armády Laosu prodali rýži, aby se cítili chránění od komunisty Patheta Lao a od útoků Jížních Veietnamců. USAID a CIA využila zásobu rýže také k donucení laoského domordoce Meoa, aby podpořil USA ve válce proti komunistům. USAID dotovala programy pro civilisty zraněné ve válce v Laosu a veřejná zdravotní péče byla zneužita pro vojenské účely.

V roce 1971 dotované centrum USAID pro Vietnamské studenty na Jížní univerzitě v Carbondale, bylo obviněno, že je přední firma CIA. USAID dotovala projekty skrz  Midwest Universities Consortium for International Activities (MUCIA) — zahrunující univerzity Illionis, Esconsinu, Minnesoty, Indiany a Michiganu -  byli obviněnim že jsou předními projekty CIA, včetně těch "zemědělských výuk" v Indonésii, stejně jako další projekty v Afghanistánu,  Mali, Nepálu, Nigérii, Thajsku a v Severním Vietnamu. Obvinění bylo vzneseno v roce 1971, ve stejný rok, kdy v zemi pro USAID pracovala Ann Dunhamová.“ zjistil Madsen.


2. Obamův původ 

Jelikož Americká ústava říká, že Americký prezident musí být výhradně Američan, stal se Obama prvním v historii, který to porušil.

Před začátkem prezidentské kampaně Obama tvrdil, že pochází z Keni. Nejspíš, jak se Obama dozvěděl o tom, že Americký prezident musí být výhradně Američan, začala kriminální operace v zatajování původu.

Obama: Pocházím z KeniJelikož se začaly šířit spekulace o tom, že kandidát na Amerického prezidenta nemusí nakonec být Američan, Bílý dům vydal stvrzenku toho, že Obama se narodil na Havaji.


Mezitím se ještě objevila Obamova babička z Keni, která na záznam řekla: “Byla jsem u toho, když se narodil.“

http://www.youtube.com/watch?v=UreJZMY_2IY

Pak tu máme tvrzení Michelle Obamové, že “Barrackova rodná země je Keňa.“Ale úplně nejvíc alarmující je tenhle záznam z Indonésie. Důkaz, že byl Barrack Obama adoptován nevlastním otcem, a dokonce že mu bylo změněno občanství…

Podle tohoto dokumentu, byl Obama adoptován v Indonésii, chodil na muslimskou školu, byl muslim, jeho otec Lolo Seotoro, který mu také změnil jména na Barry Seotoro a občanství INDONÉSKÉ.Představte si ten skandál, kdyby se zjistilo, že Americký prezident je muslim. Obama to také dokonce přiznal.Dalším problémem je, že NEEXISTUJE žádný důkaz, že by si změnil občanství zpět na Americké. A vůbec…Byl někdy Američan? Obama tvrdil, že pochází z Keni, jeho manželka tvrdí, že pochází z Keni, jeho babička byla u porodu v Keni, jeho nevlastní otec mu změnil občanství na Indonéské…Neexistuje žádný důkaz toho, že by někdy byl Američan.

V květnu tedy Bílý dům vydal poslední usvědčující důkaz toho, že se narodil na Havaji.

Tady je důkaz, že rodný list je zfalšován.Dále tu máme Obamovo číslo sociálního pojištění 042-68-4425. Číslo bylo vydáno v Connecticutu, kde “OBAMA NIKDY NEBYDLEL“.  Za pomoci několika novináři se podařilo zjistit, komu vlastně toho číslo patří.

“Jean Paul Ludwig se narodil ve Francii v roce 1890, v roce 1924 emigroval do USA a bylo mu přiděleno SSN 042-68-4425.

Ludwig strávil poslední měsíce života na Havaji, kde také umřel.

Obamova babička Madelyn Payne Dunhamová pracovala většinu času v probační kanceláři v Soudním dvoře v Honolulu a měla přístup k číslům mrtvých osob.“

http://politicaloverload.blogspot.com/2011/06/investigation-has-revealed-identity-of.html


Povídá se, že Obama používá nejméně 16 takových čísel.

"Soukromý detektiv Neil Sankey použil několik veřejných záznamů a našel asi okolo 25 čísel sociálního pojištění spojených (SSN) se jménem Barracka Obamy.

V Obamovem domovském státě Illinois, Sankey vystopoval 16 různých adres na jména Barrack Obama nebo Barrack H.Obama, jsou adresovány tam, kde údajně žil. 2 čísla sociálního pojištění se objevila na tyto adresy se začátkem 042 a jedno začíná 364.

V Kalifornii, kde Obama navštěvoval vysokou školu, je zaznamenáno 6 adres, všechny v blízkosti školy. Nicméně, jsou tři čísla sociálního pojištění spojené s těmito adresami, 537 a dvě další, každá začíná 999, což nené platné SSN.

V New Yorku nejsou zaznamenány adresy, kde navštěvoval Univerzitu Columbia, je tu ale jedna zaznamenána blízko Jackson v New Jersey, s číslem začínajícím 485.

V Massachusetts – kde Obama chodil na Harvard – jsme našli tři adresy, všechny s číslem 042. Poté, co byl Obama zvolen do senátu v roce 2005, přestěhoval se do bytu na 300 Massachusetts Ave NW; číslo vztahují se k této adrese začíná 042. O tři roky později použil jiné číslo sociálního pojištění na adresu 713 Hart Senate Office Building. To byla adresa Kanceláře senátu USA. Tohle číslo začíná 282 a bylo v roce 2008 vládou potvrzené.

Záhada je ještě divnější, když se objevují další adresy a SSN pro Barracka Obamu v jiných státech, kde není známo, že by s nimi byl spojen. Vyřadím ty záznamy se jmény, které se přesně nevyslovuje jako jeho jméno.

Tennessee, jedna adresa s SSN začínající 427

Colorado, jedna adresa s SNN začínající 456


Utah, dvě adresy se dvěmi SSN začínající 901 a 799.

Missouri má jednu adresu a jedno SSN začínající 999.


Florida má dvě adresy, nebo tři, když započítáte jméno “Barry Obama“. Jedno jedno z nich je spojeno s SSN začínajícím 762..

V Georgii jsou tři adresy, všechny s jiným SSN: 579, 420, 423.

V Texasu jsou čtyři různé adresy, jedna je spojená z SSN 675.

V Oregonu jsou dvě adresy na jméno Barrack Obama a jedna zaznamenaná adresa ve státech Wisconsin, Michigan, Jížní Karolina a Pennsylvánie.

Je 49 adres a 16 různých SNN pro osoby, jejichž jméno je vyslovováno “Barrack Obama“. V některých případech je zaznamenáno i prostřední “H“. Pokud chce rozšířit hledání na podobná jména jako: "Barac," "Barak," a "Barrack" Obama, majdete více jak tucet dalších adres a čísel SSN.

A konečně, jedno SSN nejvíce používané se začátkem 042 je vydáno v Connecticutu někdy během let 1976-1977, tady není záznam, že by zde Obama žil nebo pracoval. Navíc během této periody mohl být Obama 15-16 let a v tu dobu pobýval na Havaji."

http://theobamafile.com/_eligibility/SocialSecurity.htm

Normální člověk by měl dostat jedno číslo sociálního pojištění a to ve státě, kde se narodil nebo pobýval. Jelikož je v Americe spoustu imigrantů z Keni, nelze zjistit, zda tato čísla patří právě panu prezidenovi.


3. Obamova kariéra u CIA

Další věc, která přináší víc otázek než odpovědí, je Obamova práce u BIC – Business International Croporation. Když půjdete na profil na Wikipedii této společnosti, tak se dozvíte, že celá tato společnost byla firmou CIA.

Tady je další článek od Wayna Madsena, který přináší více otázek.

Po promoci na univerzitě Columbia v roce 1983, šel Barack Obama pracovat pro firmu zvanou Business International Corporation (BIC), která byla spojena se sháněním ekonomických informací pro CIA. Po roce Obama pracoval jako výzkumník divizi finančních služeb BIC, kde napsal dvě publikace -  Financování zahraničních operací a Mezinárodní peněžní zpráva, což byl týdenní newsletter. Jak sdělil informovaný zdroj, Obamov studentská půjčka na Columbii byla splacena BIC. Wayne Madsen také zjistil, že když Obama žil v Indonésii s jeho matkou a adoptivním otce Lolo Soetorem, 20ti letý Obama byl znám jako Barry Soetoro a v roce 1981 cestoval do Pákistánu, kde byl uvítán rodinou muže jménem Muhammadmian Soomro, který se v roce 2008 po rezignaci Perveze Musharrafa stal Pákistánským prezidentem. WMR bylo řečeno, že Obamův/Soetorův výlet do Pákistánu se Soomrosovy byl spojen s neznámým obchodem CIA. V tu dobu už probíhal program pomáhání Afghánským mudžahedýnům a Pákistán byl pro podporu CIA hlavní základnou. Obama údajně také cestoval do Indie, opět z neznámých důvodů pro Americkou tajnou službu. WMR byl sděleno informovanými zdroji, že Obama v minulosti cestoval na tři pasy: Americký, Indonéský a Britský. BIC také mala Evropskou pobočku  International S.A. v Ženevě. BIC byla dlouho spojena s aktivitami CIA, už od založení Eldridge Haynesem, liberálním demokratem. Ředitelství BIC bylo umístěno na prestižní adrese  1 Dag Hammarskjold Plaza na Manhattanu. BIC pořádala sérii schůzek – bez záznamů a nez tisku – mezi nejvyššími Americkými obchodními činiteli a nejvyššími vládními úředníky, včetně prezidenta a ministrů zahraničí, obrany, financí, obchodu a práce, generálního prokurátora, vedení senátu a šéfy Export-Import Bank a Inter-American Development Bank. BIC pořádala mezinárodní schůzky na místech jako je Brusel nebo Mexicko City.

http://www.exportblueprint.com/blog/1552/verified-cia-front-business-international-corp-paid-for-obamas-columbia-college-tuition/

Takže, Obama byl pořád Indonésan a nejspíš používal falešné doklady (s rodným listem své zkušenosti využil). Můžeme předpokládat, že pokud měl Obama více čísel SNN, není divu, když používal více falešných dokladů. Včetně toho, že na univerzitě Columbia není jediný člověk, který by si ho pamatoval. Proč by tedy za něj platila BIC studentskou půjčku, když univerzita nechce zveřejnit důkazy o jeho přítomnosti na škole a nikdo si ho tam nepamatuje? Je to jednoduché – když si vezmeme v úvahu, že jeho rodiče a prarodiče se nějak podíleli v aktivitách CIA (očividně to bylo nějak dědičné), včetně jeho samotného, tak mě napadá jenom možnost, že tohle bylo jeho krytí. Ale to už je jenom spekulace. Tohle se musí vyšetřit.

Povídá se, že už v tuto dobu byl vybrán na prezidenta Zbigniwem Brzezinskim. Podle Madsena BIC pořádala schůzky s vládními činiteli. A pokud byl Obama v Pákistánu, když zrovna probíhala operace podpory Mudžahedýnů, je možné, že s Brzezinskim setkal. Máme důkaz, že Brzezinski se setkal s Bin Ládinem, který v těchto operacích jel také. A právě Brzezinski Obamu doporučil jako kandidáta na prezidenta.

Tohle všechno se musí prošetřit.

Další zjištění Wayna Madsena se týkají experimentů CIA se změnou lidského chování. Podle jistých dokumentů CIA tyto experimenty probíhaly na škole, kde Obamova matka učila ruštinu a kde potkala svého druhého manžela.

“Řada dříve tajných memorand CIA, s datem 15.května 1972, poukazuje na zapojení obou Výzkumných projektů ministerstva obrany ARPA, CIA a univerzitou na Havaji ve vědeckých projektech lidského chování CIA. Poznámky jsou podepsány pozdějším zástupce ředitele CIA Bronsonem Tweedym, šéfem Intelligence Community’s Program Review Group (PRG) [jméno začerněno] a  ředitelem CIA Richardem Helmsem. Předmětem poznámek je "ARPou porporovaný výzkum spojený s výzvědným produktem". Poznámka od šéfa PRG byla diskutována na konferenci 11.května 1972, navštívené podplukovníkem Austinem Kiblerem, ředitelem výzkumu chování ARPA. Kibler byl šéfem výzkumu ARPA ve změně lidského chování a vzdáleného pozorování. Další zmínění v poznámce šéfa PRG jsou zástupce ředitele CIA pro informace Edward Proctor, zástupce ředitele CIA pro vědu a technologii Carl Duckett a ředitel Úřadu pro národní rozpočet John Huizenga.“

Mám také velice důvodné podezření, že Obama byl možná součástí těchto experimentů.

Proč nelze najít Obamovy zdravotní záznamy? Byly zničeny nebo neexistují?

Podívejte se na tyto fotky.


Z článku Weekly World News:

"Povídá se, že to jsou jizvy, které uvidíte na někom, kdo prodělal operaci mozku. Ale bez zdravotních záznamů nebyl nikdo schopen zjistit původ těchto záhadných jizev.

Až do teď. Dr. Thomas Yablonski, nejvyšší neurolog v nemocnici Methodist Hospitál v Houstonu pečlivě prozkoumal fotografie. Jeho závěr: Prezident Barack Obama prodělal operaci mozku. “Nejsem si jistý, jaká byla procedura, ale ta jizva jasně naznačuje běžný řez do mozku.“ řekl Dr. Yablonski.

Mluvčí Bílého domu nechce komentoval Obamovu operaci, říká, že je to “absurdní“

Ale spousta neurochirurgů po celých USA a z celého světa potvrzují to, co Dr. Yablonski řekl: Obama prodělal nějakou operaci mozku.“

Další velice zarážející fakt je porovnání těchto dvou fotografií. Tato fotografie byla fotografií týdne na Fox News, Michelle Obalová přihlíží, jak její manžel dává pusu manželce viceprezidenta Bidena. Alespoň tohle média zajímalo.

Všimněte si té jizvy pod uchem.A teď se ji porovnejte s tuto fotografii, asi nejspíš období voleb.
Vidíte tu někdo rozdíl?

Nechci dělat nějaké závěry, ale tady už to začíná být velmi vážné. Proč neexistují jeho lékařské záznamy?  Protože buď žádné nejsou, nebo jsou zahrabány v archivech, kam se normální člověk nedostane.


4.Zednářské spojení

- Obama letos dostal zednářské ocenění

- Obama nosí zednářský prsten

- Zednářské potřepání rukou


 Závěr

Je tu tolik nezodpovězených otázek. Proč Obama tají svůj původ? Proč tají lékařské záznamy? Byl někdy vůbec Američan? Kdo opravdu je? Proč se tak bojí pravdy?

Je spousta důkazů, že se narodil v Keni, že dostal Indonéské občanství a že je muslim, že má padělané číslo sociálního pojištění, že pracoval pro přední firmu CIA, máme zprávy od doktorů, kteří tvrdí, že prodělal operaci mozku, víme, že byl vybrán na prezidenta Zbigniwem Brzezinskim a samotným Bilderbegrem…víme skoro vše, abychom mohli říct, že jeho úkolem je zlikvidovat USA. Je očividně jenom loutka. Možná právě proto ho Američané nazývají třemi slovy – Worst President Ever.

Poslední komentáře
14.07.2011 17:20:18: Papi: pokud spadne USA, jsme v hajzlu i my. Ekonomika je tak prpojena, ze to vyvola celosvetovou kri...
14.07.2011 12:36:02: Kdyby si trochu browsdal, tak by si nasel vice bordelu nejen o Obamovi. Jsou to sracky a doufam, ze ...
14.07.2011 12:24:57: nějak mě uniká v čem je teda ten špatnej a hlavně tohle je stránka slušně řečeno na ho*no, je tu 100...