9/11 a NWO

Novinky

Osoba v Tripoli vysvětluje, co se dělo v posledních dnech

Tento dopis vysvětlí, co se stalo v Tripoli.

Když 20.srpna začala první událost všichni rebelové v Tripoli napadli stanoviště zvláštních jednotek, aby se o ně starali hned poté, co NATO všechna stanoviště vybombarduje a tak rebelové vstoupili snadněji do města, kde reagovaly obrovské masy lidí.

Další den bylo NATO ještě víc agresivnější, bombardovali všechny vysílací stanice, zabili stovky, tvrdili, že je rebelové ovládají, v tu dobu byly využívány stejné drby, jako třeba se zajetím Kaddáfiho synů, Kaddáfi a jeho rodina a vláda opustili zemi a několik dalších, vše bylo využito jako psychologická zbraň proti libyjcům. Lidé ale neposlouchali a místo toho se sešli na Zeleném náměstí, ve stejnou dobu lídr jezdil po městě v armádní uniformě a říkal lidem, aby nevěřili všem lžím, které se šíří, po bombardování se masy stáhly do Bab Al-Azizya, kde byli 24 hodin. Ve stejou noc tam vystoupil Saíf Islám, v tu dobu byla Bab Al-Azizya a Zelené náměstí v naší kontrole, ale NATO rychle reagovalo bombardováním vchodu pro rebely, zabili všechny, kteří tam stáli a útoky Apachů zničily všechna masivní shromážení.

Další den po 63 shozených bombách na Bab Al-Azizya ovládali obě náměstí, ale byly oblasti, kde se pořád bojovalo jako Boosleem, Elhadba a Salah Eldeen, ale tohle byli občané proti Apačům a těžce ozbrojeným rebelům.

Od doby, kdy se z Tripoli stala krvavá lázeň, všichni černí byli lynčování a v každé oblasti, která podporovala Kaddáfiho se buď bombardovalo nebo tam hořeli domy a apartmány. Stejní rebelové, kteří přišli skočili do domů, kradli vše co mohli a ničili to, co nemohli.

Po sledování pohybů a poslechu konverzací jsme zjistili, že už začali bojovat s rebely ze západních hor a rebely ze Zintanu a rebely s Misraty, zdálo se, že bojují o to, kdo co dostane a ve spoustě případů stříleli mezi sebou.

NTC a islamisté začali argumentovat, protože jim západ řekl, aby se starali o islamisty, ale to je samozřejmě nemožné, protože islamisté mají kontrolu nad zbraněmi. Rebelové ze Zintanu a Misraty jsou si toho vědomi, tak začali krást zbraně, které mohli a uložili je ve svých městech a připravovali se na bitvu, která příjde.

V Sirté a Ban Walled bylo neustálé bombardování, v Ban Walled byli zabití civilisté a v Sirtě byly nejhorší zločiny, když bombardovali lidi, kteří se modlili za tisíce mrtvých, bylo to absolutně hrozné a dokonce záznam byl poslán všem kanálům a žádný to neodvysílal.

V Tripoli byli vládní úředníci, kteří byli zabiti a ti, kteří je nahradili řekli, že se přidávají k revoluci.

Zločiny rebelů v Tripoli

Domy byly vykradeny, ukradli všechno, co mohli a zbytek zničili

Budovy v oblastech jako ulice Jamahiriya, Hadba a boosleem byly buď úplně spálené nebo prohledané a zničené.

V jedné nemocnici bylo ukradeno zařízení a palivo pro generátory.

Soukromé kliniky byly kompletně zničeny a přepadeny

Dostali jsme uprávy, že byly ukradeny také sanitky a hasičské vozy

Hala Musratee, známý libyjká moderátorka byla unesena a bylo to vysíláno v národní televizi a také známý šejk Ali Busuwa, o to se ale nikdo zdá se nestará.

Žena, která tvrdile, že byla znásilněna vystoupila a celý svět reagoval, ale o ty, kteří byli v televizi, když je unesli ozbrojené složky se nikdo nestaral.

http://leonorenlibia.blogspot.com/2011/09/una-persona-de-tripoli-explica-lo-que.html


Žádné komentáře