9/11 a NWO

Novinky

Omlouvám se za to, že jsem podporoval zločince


Dámy a pánové, prosím, příjmetě mou omluvu za to, že jsem podporoval pravé zločince a pravými nazývali ty, kteří nespáchali žádné zločiny.
Omlouvám se všem za to, že nepodporuju tyto zločince, Nobelova cena za mír patří Obamovy zaslouženě, je to opravdový hrdina, který se snaží zachránit svět bombami a zabíjením pravých zločinců. Opravdu přes 400 útoků dronů v 6ti státech za poslední tři roky (Bush jich provedl okolo 40ti) je opravdu hrdinství. Tento člověk až zemře byl měl být balzamován a dát do Obamolea ve Washingtonu, protože je pravý hrdina. To on prakticky osvobodil suverenní národ tím, že nechal podplatit teroristy podporované stíhačkami NATO, aby zničili suverenní stát. To on je pravý terminátor. Kam se hrabe Napoleon?

Opravdu se všem omlouvám za to, že jsem říkal, že večeře v Pentagonu muže č.1 Al-Kájdy v Jemenu byla špatná věc, byl to dobrý tah. Stejně jako Bushovy ZHN v Iráku, které se nenašly  a a mrtvé děti v inkubátorech Saddáma Husajna a to nemluvím o zabití Bin Ládina v Pákistánu, který zemřel už před deseti lety.

Opravdu dostal Nobelovu cenu míru spravedlivě - víc vojáků v Afghanistánu, útoky bezpilotních letounů v Somálsku, Pákistánu, Jemenu, Iráku, Afghanistánu a Libyi - to jsou hrdinské kroky.

Opravdu je mi líto, že jsem podporoval zločince Kaddáfiho, který zabíjel a utačoval národ přes 40 let, taky se omlouvám, že jsem nepodporoval zločince Assada, který střílí v Syrii po muslimském bratrstvu, které se Assadovi mstí. Mrzí mě, že jsem nepodporoval NATO, které zabilo stovky tisíc nevinných Afghánců a Americké vojáky, kteří bez souhlasu RB napadli Irák a pozabíjeli něco okolo milionu lidí.

Hrdinství je také využití bílého fosforu a ochuzeného uranu.

Jak jsem mohl být tak blbý a naivní a odsuzovat to?

Takže se omlouvám, že jsem nepodporoval džihádisty, kteří ani nebyli z Libye, a kteří útočili na suverenní stát s pomocí mými hrdiny z NATO. Ti celou dobu bombardovali hrdinsky vojáky z výšky několika tisíc kilometrů, statečně odráželi obvinění ze zabíjení nevinných lidí, stejně tak dětí. Jsou to opravdoví hrdinové.

Omlouvám se, co jsem způsobil za paniku, jsou to hrdinové, kteří se nevzdali a bojovali do poslední chvíle, zaslouží si purpurové srdce za svou bojácnost.

Omlouvám se, že jsem tvrdil, že Kaddáfi nařídil vojákům znásilňovat ženy, když neexistuje žádná žena, která by to potvrdila.

Omlouvám se, že se lynčování podporovatelů Kaddáfiho byla pro mě špatná věc. Bylo to absolutní hrdinství.

Doufám tedy, že teď bude po těchto hrdinských činech Libye konečně osvobozena, stejně tak Syrie, Irán, Pákistán a nespočet dalších národů.

Dále se omlouvám francouzskému prezidentovi Sarkozymu, že jsem ho nazval válečným zločincem. To, co udělal v Pobřeží Slonoviny a v Libyi je naprosté hrdinství.

Opravdu bysme měli těmto lidem udělat síň slávy a poraženým síň poražených, kterou bysme měli rozmazat vastními výkaly a pomočit za to, jak byli hnusní. Byli to přeci jenom zločinci, kteří utlačovali svůj národ!

Opravdu se omlouvám všem, kteří napsali na YT komentáře, že jsem Kaddáfiho syn a že podporuju teroristy a propagandu a že potlačuju svobodu slova.

Příjměte tedy mou omluvu a doufám, že mezi námi zase bude všechno v pořádku.

Děkuji za pochopení, loučí se už teď pravý bojovník za svobodu.
Žádné komentáře