9/11 a NWO

Novinky

Oklahomské spojení s 11.září, které média záměrně ignorují, "únosci" byli po 11.září naživu a v Oklahomě

Zatímco čtenáři v centrální Oklahomě čtou předělávku Cliftona Addocka, ve velmi známých spojení Oklahoma-9/11 jsou další vrstvy smradlavé cibule, které jsou daleko šokující a nebyly široce uváděny, dokonce i když se blížíme k 10.výročí hororu 11.září.
V létě 2008 Red Dirt Report spolu s dalšími nezávislými vyšetřovateli tady v Oklahoma City spolupracovali s moderátorem rozhlasové talk-show Jackem Bloodem, aby odhalili méně známou stranu spojení Oklamomy s teroristickou akcí 11.září.

Badatel Holland Van den Nieuwenhof, jeden z vyšetřovatelů bombového útoku z Oklahoma City uvedl v dubnu 2008 článek “Key to the Truth in Oklahoma: 4/19/95 and 9/11/01.

Van den Nieuwenhof’ův výzkum a důkladný článek ukazuje úžasná spojení mezi některými únosci z 11.září, kuriozním případem mrtvého "kontraktora" Nicka Berga a nepovedeným bombovým útokem na fotbalový stadion OU Joel Henry Hinrichsem. Je to pěkné čtení a vede to k "explozivnímu" příběhu, který opět spojuje Oklahomu a 11.září způsobem, že se to dodnes zdá absolutně neuvěřitelné.

Informace spojující únosce z 11.září s několika místy v centrální Oklahomě pár dní před 11.září byla "téměř náhodou" objevena badatelem Chrisem Emerym a Hollandem Van den Nieuwenhofem, když pracovali na svém výzkumu bombového útoku na budovu Afreda P.Murraha v Oklahoma City 19.dubna 1995.

Jak Jack Blood oznámil ve svém rozhlasovém programu Deadline Live v Austinu v Texasu, Mohamed Atta a 5 dalších únosců z 11.září bylo viděno v Oklahoma City mezi 6-8.září 2001 několika svědky, kteří poskytli podepsané přísežné prohlášení potvrzující tato tvrzení.

Únosci z 11.září viděni s Attou v Oklahomě byli odhaleni jako: Abdulaziz Alomari, Saeed Al-gamdi, Ahmed Alnami a Hamza Algamdi.

Jak jsme uvedli 19.července 2008 - před třemi lety - Tento reportér s dalším aktivistou/badatelem Chrisem Emerym a Hollandem Van den Niewenhofem byli 18.července 2008 zvláštími hosty Jacka Blooda v jeho “Deadline Live”.

Mluvili o explosivním materiálu týkající se faktu, že několik svědků v Oklahoma City potvrdilo svědeckými zprávami a stvrzenkami kreditních karet (z těch vydaných vládou, které měly prošlou lhůtu), že pět z devatenácti únosců z 11.září bylo v Oklahoma City.

Mezi informacemi bylo:

1.      Že Mohammad Atta a jeho čytři kamarádi byli spatřeni v Oklahoma City ve čtvrtek, pátek a sobotu před 11.září

2.      Že tři různí svědci viděli stejnou skupinu pěti mužů mluvit jazykem ze středního východu v muzeu Oklahoma City National Memorial Museum čtyři dny před 11.září

3.      Podle dobrovolníka pracujícího v muzeu byla skupina sprostá a neúctivá, řekl jim, aby "byli ticho" a odešli. Atta byl vedoucím této skupiny. Incident podle Emeryho svědky otřásl.

Celou zprávu si můžete přečíst na Red Dirt Report, klikněte sem.

10.července 2009 článek: “WORLD EXCLUSIVE! The Last Nail in the Coffin of the 911 Myth Mohamed Atta in Oklahoma City September 2001.” (Audio interview v linku) Popisuje šokující detaily toho, jak svědci viděli "Attu a posádku" v nočním klubu Oklahoma City pár dní před 11.září 2001 a a pár dní po tom neslavném datu se Marwan Al Shehhi – další údajný únosce – snažil vyvolat rvačku v baru a vyžadoval specifickou značku skotské, kterou Mohamed Atta objednal, použil prošlou vládní kreditní kartu, která fungovala i šest měsíců poté, co prošla. Bloodův článek je divoké čtení.

Další badatel Michael P. Wright, spisovatel a badatel z Normanu, který v roce 2009 zemřel, také extenzivně psal o několika údajných únoscích z 11.září, kteří navštěvovali Oklahomskou univerzitu v Normanu a měli v Oklahoma City a Tulse domy, jak bylo původně uvedeno deníkem Oklahoma Daily po útocích.

Když nezávislí vyšetřovatelé začali odhalovat Oklahomu, média a pořádkové složky často tlačily, aby se pravda neuváděla. Například Michael P. Wright v roce 2005 napsal článek na evropských stránkách Bella Ciao nazvaný “KOCO-TV Suppresses an Explosive 9/11 News Report.”

Wright uvedl, jak televize Oklahoma City KOCO TV Channel 5 uvedla, jak byla koupena letenka pro jednoho z únosců z 11.září přes terminál v knihovně Oklahomské univerzity (OU), příběh, o kterém psal samotný Wright.

Údajně FBI vyslýchala knihovníka OU o faktu, že byla koupena letenka pro únosce na palubu Letu č.93, který havaroval u Shanksville v Pennsylvánii. Jak Wright uvedl, "Kupec nebyl únosce. Byl bílý Američan a byl dočasným zaměstnancem knihovny." Domnívá se, že ten "kupec", vypadající jako sportující "neo-nacistický" skinhead byl podnikatel Nick Berg, stejný muž, který v roce 2004 v Iráku "přišel o svou hlavu" díky teroristům z Al-Kájdy. Berg byl student a později byl pokutován za tuláctví, když v roce 2000 na OU chodil.

A když poznamenal chybějící zprávu KOCO, čtyři další lidé Wrightovi řekli, že zprávu viděli. Wright se pokoušel kopii zprávy koupit, ale bylo mu reportérem KOCO Terry Watkinsem - který dělal reportáže o soudech s McVeighem a Terry Nicholsem - rečeno, že KOCO takovou zprávy nikdy neodvysílala, i přes fakt, že Wrightovi přátelé říkají opak. Podle Terry Watkinse se jednou vysílaná zpráva nikdy nestala.

Takovým způsobem se v Orwellianské Oklahomě zvládají věci.

Před Wrightovou smrtí 16.září 2009, o které jsme psali tady, vydal tiskové prohlášení uvedené na Red Dirt Report 11 dní před jeho smrtí  “Oklahomské spojení se objevuje v šokuícím dokumentu vyšetřovací komise.” Zajímavé je, že Wright byl dlouholetý kritik prezidenta OU Davida Borena (Skull and Bones, CFR) a jeho spojení s Georgem Tenetem, ředitelem CIA v době útoků. Boren a Tenet měli v to osudné ráno “klidnou snídani”. Wright také kontaktoval vyšetřovací komisi o jeho zjištěních týkajících se spojení Oklahomy a 9/11 a tyto snahy byly ignorovány, ve zprávě vyšetřovací komise tvrdili, že "si nejsou vědomi žádného důkazu" o schůzce mezi Mohamedem Attou a  Zachariasem Moussaouim – mezi dvěma muži, kteří milovali návštěvy státu Soonerů.

V rozhovoru z tohoto týdne s Chrisem Emerym o spojení 9/11 s Oklahomou, které úřady a média ignorují, řekl Red Dirt Report, že něco málo se změnilo.

“Myslím, že jsme tam, kde jsme byli v roce 2008." řekl Emery. "Informace, které jsme posbírali byly představeny novinářům a odmítli se toho dotknout."

“Informace, kterou jsme nabídli bylo info o tom, co se stalo pár týdnů před útoky." řekl. "Jsou zde vodítka, která se musí sledovat."

Je tu ale nezájem místních médií a místní kanceláře FBI.

Emery a tento reportér představili v roce 2008 informaci "Atta v Oklahomě před 11.září" investigativnímu reportérovi Oklahoma Gazette Benu Fenwickovi a když se ukázalo, že se o to zajímá, odmítal zvedat telefony.

“Upřímně si myslím, že byli našim odhalením překvapeni a nevěděli, co s tím dělat." řekl Emery, dodal, že místní média a FBI tuhle informací nechtěli, protože to pro ně "bylo ztrapňujícím."

Dobrý reportér Fenwick jel v roce 2004 se 45.brigádní pěchotou národní gardy do Iráku a v roce 1997 v Playboyi prolomil příběh o údajném koupi nitromethanu Timothy McVeighem na závodišti v Ennin v Texasu. Podle článku bylo údajně použito při bombovém útoku.

Emery spekuluje, že Fenwick odmítl příběh z roku 2008 vyšetřit, protože "se snažil získat přízeň FBI", když pracoval na příběhu o McVeighovi a závodním palivu.

“Spousta lidí četla Fenwickův nitromethanový příběh a my "a co jako?" Je to jako odvedení pozornosti." řekl Emery. “Fenwick se ujímá pohodlných příběhů a nechce jít na okraj."

Když rozhlasový pořad Jacka Blooda a zajímavé internetové příspěvky několik týdnů v alternetivních médiích žily, zdroje mainstreamových médií to odmítli přiznat.

“Koncem srpna (2008) bylo celkem ticho." řekl Emery. Získali se dokumenty a další důkazy. Mělo by být poznamenáno, že jsou zabezpečené v USA a Kanadě.

Není ale příliš pozdě pro média a pořádkové síly vztí tuto informací vážně a podívat se na ni.

“Myslím, že potřebujeme, aby byla informace představena. Musí se následovat. Když jsme ji před třemi roky prvně uvedli, nikdo se jí nedotkl."

http://deadlinelive.info/2011/09/09/the-okc-911-link-the-media-and-authorities-willfully-ignored/

Pozn.: Vím, že o pohybu únosců, konkrétně Mohameda Atty, drogového pašeráka ve Venice na Floridě (podle Daniela Hopsickera) se hodně spekuluje. Některé zprávy o pohybu únosců jsou lži nebo polopravdy, tento příběh by zrovna totálně otřásl kompletním oficiálním vysvětlením údálostí. Podle je mě je ta vyšetřovací zpráva upravená tak, aby dávala smysl. Neberu tohle jako oficiální věc, že se to doopravdy stalo, mělo by se tomu ale věnovat, protože by to otřáslo kompletně podivností "Mohamed Atta v Portlandu víkend před útoky".
Žádné komentáře