9/11 a NWO

Novinky

Odpadnou kontroly na letištích? Skener pozná složení tekutin

Jde jenom o láhev...Nejde o cínové vojáčky, genitálie, prsní implantáty, protézy končetin, naslouchátka a umělé klouby. Schválně nastolená tyranie se složením tekutin v láhvi opravdu nezlepší, protože má svůj důvod!

Neexistuje snad člověk, který by měl rád, když mu na letišti prohledávají zavazadla a kontrolují osobní věci. Pravidla leteckého provozu jsou ale od teroristických útoků z 11. září 2001 neúprosná. Na palubu nesmí projít nic, co by mohlo let ohrozit, včetně tekutin nad 100 mililitrů. 

Podle bezpečnostních expertů je rizikem cokoli tekutého – nápoje, zubní pasta, kosmetika, sluneční krémy. Jenže kdo by si je na cestu nebral? "Člověk na to prostě někdy zapomene. Často kupuju věci a najednou si uvědomím, že si je vlastně nemůžu na palubu vzít. Bohužel už jsem takhle musela vyhodit docela dost lahví s vodou, stejně jako další věci," říká cestující Janice McCabeová. 

To vše se ale může v dohledné době změnit. Vědci z kalifornské univerzity tvrdí, že dokáží láhev francouzského vína bezpečně rozeznat od výbušného roztoku. Technologie prověřování tekutiny je založená na rádiových vlnách, které rozpoznají chemické složení tekutiny uvnitř láhve. 

http://www.ct24.cz/svet/119630-odpadnou-kontroly-na-letistich-skener-pozna-slozeni-tekutin/


Žádné komentáře