9/11 a NWO

Novinky

Ochrana hranic: Drogový kartel požadoval 30 tisíc dolarů, aby pustil přes hranice fotbalový tým


V březnu šéfka vnitřní bezpečnosti Janet Napolitanová vyhlásila, že bezpečnost na Americké hranici s Mexikem "je lepší než nikdy předtím". Napolitanová se chlubila o tom, jak ji kongres chválil pěníze na dva nové systémy bezpilotních letadel, postavení dvou operačních základen, 250 kanceláří Úřadu na ochranu hranic a 250 vyšetřovatelů Úřadu pro hranice a imigraci. 

I přes její tvrzení je násilí na hranici mimo kontrolu díky brutální drogové válce mezi rivalními kartely (včetně těch financovaných bankami) a Mexickou vládou. Vlastně drogové kartely ovládají hranice. Kartely běžně vyhrožují Americké policii, když se pokouší odříznout zásilky drog chodící přes hranice. V roce 2010 bylo široce uváděno, že části jížní Arizony byly přenechány kartelům.

Teď přichází na slovo to, že kartely rozhodují, kdo přejde hranice. Tento fakt byl zdůrazňován začátkem týdne, když Austinské noviny uvedly, že fotbalový zápas mezi týmy ze středních škol byl zrušen poté, co Mexický tým ustoupil. Od zástupce:

Atletický ředitel Round Rock ISD [Texaský školní okrsek] Jim Loerwald  ve středu ptovrdil, že Monterrey Tech vycouval ze zápasu proti Stony Point. Podle Loerwalda Monterrey Tech, fotbalový tým z Mexika, který hrál zápasy na  The Woodlands a Highland Park tvrdil, že kartel požadoval 30 tisíc dolarů, aby pustil Monterrey Tech přes hranice a zpátky.

Obama a Napolitanová můžou tvrdit, že hranice je bezpečná a situace se zlepšuje, ale je to jen politický postoj a propaganda.

Fakt je, že násilné drogové gangy ovládají Americké hranice s Mexikem a rozhodují, kdo přejde a kolik to bude stát.

http://www.infowars.com/border-control-drug-cartel-demands-30000-to-let-football-team-cross/
Žádné komentáře