9/11 a NWO

Novinky

Obležení Sirty NATO/TNC je válečný zločin


NATO a Národní přechodná rada v Libyi (nebo také Paříž nebo Katar, ať už je to cokoliv) údajně dali lidem v Sirtě 10 dní ultimátum, aby se vzdali nebo čelili plného vojenského útoku. Tohle není klid zbraní. Zatímco čekají na svůj osud, budou vystaveni odstřelem artilerie a britských lodí a bombardování NATO, jídlo, voda a elektřina už byli odstřiženy.

Tohle se hodně podobá taktice přijaté k odporujícím městům v Iráku okupačními složkami NATO. 14.října 2004 Washington Post uvedl, že voda a elektřina ve Faludži byli vypnuty, den před začátkem ramadánu. Populace pak hladověla a byla bombardována 3 týdny před finálním útokem Amerických mariňáků, bylo zabito 4-6 tisíc civilistů.

Tyto obléhací taktiky, které byly využívány proti civilním populacím od středověku, byly Ženevskou konvencí prohlášeny za nezákonné. Zvláště ve 14.článku druhého protokolu Ženevských konvencí stojí: "Hladovění civilistů je jako metoda boje zakázána. Je tudiž zakázáno útočit, ničit, odstranit nebo vyjmout objekty vhodné pro tento účel nezbytné pro přežití civilní populace, jako například zásoby jídla, zemědělské oblasti na producki zásob jídla, obilí, zvířat, vodních továren a zásob a zavlažovací zařízení."

4.Ženevská konvence zakazuje všechny formy útoky na civilisty a kolektivní trest civilním populacím, takže v podstatě všechno, co kombinované složky TNC/NATO dělají lidem v Sirtě je ilegální a zločinecké. Aby toho nebylo málo, tohle všechno je děláno ve jménu mandátu RB OSN k ochraně civilistů.

http://warisacrime.org/content/tnc-nato-siege-sirte-war-crime


Žádné komentáře