9/11 a NWO

Novinky

Objevily se důkazy o Americké snaze vyzbrojit Syrskou opozici

6.srpna Libanonské noviny The Daily Star uvedly, že Libanonským vojenským žalobcem byli obviněni 3 muži  za pašování zbraní do Syrie. “Wasim Tamim, Samir Tamim a Ahmad Qabri byli obviněni z údajného pašování zbraní a drog ze země přes jeden přístav." uvedly noviny.

Krátký článek, který se objevil na druhé straně vydání, nepopsal žádné další detaily.

Lebanonské noviny Al-Akhbar uvedly zprávu opomenutou The Daily Star, který je obchodně spojen s International Herald Tribune a The New York Times.

Podle Sahanda Avedise, píšícího pro World Socialist Web Site, který citoval Al-Akhbar, Libanonské armádní vyšetřovatele, řekl, že odhalili spojení mezi pašeráky a politickým doprovodem bývalého Libanonského premiéra Saada Haririho, který je podporován Spojenými státy a Saudskou Arábií.

Zásoba zbraní, asi tisíce bojových pušek, údajně mířila do Baniyas v Syrii. “Baniyas je jedno z měst, které zachvátily protesty proti režimu Syrského prezidenta Bashara al-Assada pár měsíců po svržení Egyptského prezidenta Hosniho Mubaraka. Syrský režim zmobilizoval armádu proti těmto protestantům, kteří byli soustředění ve většině Sunnitských regionů země, tvrdí, že se snaží potlačit násilnou opozici ozbrojených partyzánských hnutí." napsal Avedis.

Informace vystopovala skupinu k alianci 14.března, Sunnitsko-Druzetsko-křesťanskou koalici, která si vzala jméno z data revoluce Cedar, kdy Libanonci vyšli do ulic Bejrútu a žádali ukončení Syrské okupace. Skupina je podporována USA, Izraelem a Saudy.

“Nedávno zmařená operace je stále vyšetřována a od zapojených, kteří byli napojeni na alianci 14.března, byly posbírány důležité informace. Tohle není první operace, kterou provedli." uvedly noviny al-Safir 8.srpna.

Avedis napsal, že televize Hezbollahu Al-Manar uvedla, že se "pašeráci přiznali z 30ti pašeráckých operací z Mariny do Baniyas s pomocí Mohammada Kabbara, člena parlamentního bloku Al-Mustaqbal, který je spojen na Saudskou rozvědku. Al-Manar uvedla, že centrum operací byla farma v Kabbara na severu Libanonu, dodala, že tohle byl také dopravní bod pro islamistické (Salafi) bojovníky cestující do Syrského města Homs."

Homs, Idlib a jížní provincie Daraa poslední dny viděli největší demonstrace proti Syrské vládě.

Syrská státní televize oznámila, že “ozbrojení gangsteři” zaútočili v zemi na pořádkové síly. Začátkem měsíce v Hama, podle zpravodajské agentury Ahlul Bayt, použily ozbrojené skupiny živé náboje a zápalné lahve proti policejním stanicím. V červnu oznámila AP, že bylo zabito 120 lidí ze Syrských bezpečnostních složek ozbrojenými muži, kteří také zapálili vládní budovy. AP zprávu odmítla, jako propagandu Syrské vlády.

Korporátní média zbagatelizovala násilí proti vládě, když udělala senzaci ze smrti protestantů.

Bývalý francouzský generál Jean Rannou nastínil útok NATO na Syrii ke svrhnutím režimu Bashara Assada, krok odhaluje, že tajné snahy proti zemi nepracují.

V pátek ministrně zahraničí Clintonová nařídila národům, aby "se přidali na správnou stranu příběhu" a režim odsoudili. Požadovala, aby svět přestal ze Syrie kupovat ropu, ve skutečnosti volala po embargu středovýchodní země.

Poznámky Clintonové se kryly s rozhodnutím Evropské unie, že prodlouží sankce proti Syrii.

Ve středu Bezpečnostní rada OSN varovala, že by mohla provést akce k zastavení vraždění civilistů Syrským režimem. Snaha byla vedena Susan Ricevou, Americkou velvyslankyní OSN.

http://www.infowars.com/evidence-of-us-effort-to-arm-syrian-opposition-emerges/

 

Žádné komentáře