9/11 a NWO

Novinky

Obamův strýc byl zatčen a je držen jako ilegální imigrant


Obamův strýc si to narazil v opilosti do policejního auta a imigrační úřad vydal žádost na jeho deportaci do Keni.

Obamův dlouho ztracený "strýc Omar" byl zatčen za jízdu v opilosti u Bostonu a je držen jako ilegální imigrant, odhalil The Times..

Zatčení ukončuje záhadu nad osudem příbuzného, o kterém americký prezident napsal, že se přestěhovat do Ameriky z Keni v 60tých letech, ačkoliv okolnosti tohoto odhalení můžou být pro Bílý dům velmi trapné.

Oficiální záznamy říkají, že Onyango Obama (67) byl zatčen u Chicken Bone Saloon ve Framingham v Massachusetts v 19:10 24.srpna. Policie říká, že skoro rozbil své Mitsubishi 4×4 o policjení auto a pak trval na to, aby mu policista uhnul z cesty. Zpráva podaná u okresního soudu ve Framingham říká, že dechová zkouška na policejní stanici zaznamenala v jeho krvi 0.14mg/100ml, státní limit je 0.08mg.

Podle místních novin byl pan Obama obviněn s řízení po vlivem a ohrožování a také z nepoužití směrovky. Byl zadržen jako ilegální imigrant, protože Americký imigrační úřad vydal na něj příkaz k deportaci do Keni.

http://www.theaustralian.com.au/news/world/barack-obamas-uncle-has-been-arrested-and-held-as-illegal-immigrant/story-e6frg6so-1226124269032


Žádné komentáře