9/11 a NWO

Novinky

Obamu chtěli zastřelit...zase


Chce si někdo zvýšit oblibu nebo se lidi opravdu probouzí?

Osmasedmdesátiletý Bowden z Jižní Karolíny na sebe upozornil v polovině listopadu, když při pravidelné lékařské prohlídce řekl zdravotní sestře, že chce zabít Obamu. Sestra upozornila policisty, kteří pak muže zadrželi.

Bývalý policista po zadržení prohlásil, že svá slova myslel vážně. "Kdybych dostal příležitost postavit Obamu ke zdi a střelit ho, udělal bych to. Kdyby to bylo možné, zabil bych prezidenta za to, co udělal této zemi," řekl agentům poté, co ho informovali o právu nevypovídat. Bowdena teď čeká ve věznici psychiatrické vyšetření. Poté se rozhodne, zda bude obžalován.

http://www.ct24.cz/svet/26457-obamu-chteli-zastrelit-demonstranti-se-v-denveru-stretli-s-policii/

Tohle není první případ, už v rámci jeho volební kampaně, se to prý rozhodli udělat 3 feťáci. I když podle tohoto úryvku z článku to vypadá, že si někdo chtěl přilepšit volrbní preference:

Denverský prokurátor Troy Eid prohlásil, že nic nesvědčí o nějakém vážně připravovaném atentátu na Obamu. Podle něj by takového útoku ani tato trojice narkomanů nejspíš nebyla schopná. Zatím jsou tak muži stíháni jen pro nelegální držení drog a zbraní.


Obamu chtěli zastřelit, demonstranti se v Denveru střetli s policií


Bude zajímavé sledovat, jak se tahle situace bude řešit, protože podle amerických příruček, by se mohlo jednat o teroristu, extrémistu nebo rasistu, který čte stránky s podobnou tématikou. Pokaždé se najde někdo, kdo z toho bude chtít těžit, i když jednal opravdu sám.

Žádné komentáře