9/11 a NWO

Novinky

Obamova administrace přistižena při útoku na druhý dodatek


I přes největší snahy Obamovy administrace k charakterizování Operace Fast and Furious, nedávno odhaleného programu ATF, který dával Americké zbraně do rukou Mexických drogových kartelů, je program trochu víc než “zpackání“,  nejvíce usvědčující důkaz naznačuje, že celá operace byla pokusem o rozběhnutí pokusu o útok pod falešnou vlajkou týkající se druhého dodatku práv Američanů.

Pod Operací Fast and Furious, Úřad pro Alkohol, tabák, zbraně a výbušniny schválil koupi zbraní v Amerických obchodech a vystopovat cestu pašeráků na cestě k Mexickým hranicím. Údajně bylo více jak 2500 zbraní prodáno kupcům, kteří je pak předali “gunrunnerům“ před nosem ATF.“ Některé ze zbraní pak byly použity k vraždám Amerických pohraničních agentů jako byl třeba Brian Terry.

Článek vydaný tento týden na stránce Investors.com se ptá,  jestli Byla Operace Fast And Furious plánem pro kontrolu zbraní?, důvodná hypotéza nabízí fakt, že Obama otevřeně odhalil plán své administrace k sabotáži druhého dodatku krádeží.

“Byl místo zpackaného pokusu o chycení zločinců program ATF pokusem o zavedení úsilí o kontrolu zbraní administrací, která obvinila Mexické násilí za snadný přístup k Americkým zbraním?“ ptá se autor.

Jestli byla "Operace Fast and Furious" zpackaný pokus pořádkových sil, tak proč byl supervizor operace David Voth "veselý, ne lehkomyslný, ale potěšený" označenými zbraněmi objevujícími se na místech činu v Mexiku, jak řekl agent Úřadu pro Alkohol, tabák, zbraně a výbušniny John Dodson Dozorčí komisi Darrell Issy?

Obamova administrace a ATF tvrdí, že program byl součástí tajné operace k chycení Mexických drogových pašeráků a zatím bylo přiznáno, že vláda zastavila sledování zbraní hned, jak přešly hranice, mění celý cíl mise, pokud mise nebyla o protlačení kontroly zbraní v USA a neměla co dočinění s válkou proti drogám.

To by také vysvětlovalo, proč agentům ATF jako James Casa bylo údajně nařízeno stát a nezabavovat zbraně, zatímco Obamova administrace neinformovala Mexické úřady o existenci takového programu.

Oba dva, jak Obama, tak generální prokurátor Eric Holder tvrdí, že o operaci neměli ponětí, dokud nevyšla na veřejnost, ani jeden z nich nepřiznal, že ji povolil. Šéf ATF Chief Ken Melson “usilovně ustává tlak” , aby rezignoval, tvrdí, že byl využit jako “obětní beránek“ na kterého by se hodila vina a nechal kontroverzi zmizet.

Názor, že Obamova administrace schválně prováděla program, který mohl být později použit k démonizování práv vlastníků zbraní je těžce konspirativní, Obama sám řekl advokátce specializované na kontrolu zbraní Sarah Bradyové, že tento rok jeho administrace pracuje “pod radarem“ na útoku na druhý dodatek.

Během setkání 30.května mezi Jimem a Sarah Bradyovými a ministrem tisku Jayem Carneym, před kterým Obama řekl údajně Bradyové "Chci, abyste věděli, že na tom pracujeme (kontrola zbraní)....Musíme projít několka procesy, ale pod radarem."

Věta se objevila ve zprávě Washington Post z 11.dubna o Obamovém czaru na kontrolu zbraní Steve Croleymu.

Zdá se také, že v půlce Americké vlády je malá motivace k chycení drogových králů v Mexiku způsobem tajné operace zahrnující zbraně, když ve spoustě příkladů ti stejní králové pracují pro Americké tajné služby.

Jak jsme uvedli dříve, bývalý agent DEA Cele Castillo řekl, jak Americká vláda ovládá pašerácký gang Los Zetas a využívá ho jako přední skupinu své narkotické říše.

Gang byl napřed vycvičen z neslavné škole School of the Americas ve Fort Benning v Georgii, Castillo potvrdil, že Los Zetas pořád pracují pro Americkou vládu v ochraně drogových cest. Castillo řekl na nahrávku, že komanda pracují přímo pro Americký vládní drogový kartel, aby zabíjeli rivaly, kteří neplatí podíly.

Nedávno bylo odhaleno, že Jesus Vicente Zambada Niebla, “koordinátor“ dalšího nejvyššího Mexického drogového gangu Sinaloa, organizace zodpovědné za koupi  mučícího letadla CIA, které havarovalo se 4 tuny kokainu na palubě v roce 2007,  také obdržel zbraně od USA, které byly později použity k zabití lidí v Mexico City. Niebla nedávno řekl Americkému obvodnímu soudu pro Severní okrsek Illinois, že pracoval pro Americkou vládu od ledna 2004.

Obamova administrace se opakovaně dovolávala na mýtus o přílivu zbraní pašovaných z USA do Mexika v bodě, kdy zmrazí práva zbraní Američanů, opakovala falešný mýtus, že 90% zbraní zabavených Mexickými úřady bylo původem z USA.

Před zvolením, Obama naštval aktivisty pro práva zbraní, když řekl, že Američané frustrovaní klesající ekonomikou “se připojí ke zbraním nebo k náboženství“, aby si ulevili od stresu.

Za pár měsíců v Oválné pracovně, řekl Obama Mexickému prezidentovi Filipe Calderonovi, že USA stojí za většinou Mexického drogového násilí, protože zbraně byly koupeny v Americe.

“Nebudu předstírat, že Mexiko samo zodpovědno. Požadavek o tyto drogy v USA je to, co drží tyto kartely v obchodování.“ Řekl Obama Calderonovi během tiskové konference. “Tato válka je vedena se zbraněmi koupenými ve Spojených státech. Více jak 90% posbíraných zbraní v Mexiku pochází z USA, spousta z obchodů na naší společné hranici.

V dubnu, administrace selhala v protlačení zákona, který by nařídil lincensovaným zbraňovým dealerům na jihozápadních státech “napsat BAFTE zprávu o všech prodejích dvou nebo více polo-automatických zbraní větších než .22 kalibr.

Když si vezmeme nepřátelství Obamovy administrace k druhému dodatku, když sám Obama sliboval, že rozběhne útok proti tomuto dodatku “pod radarem“ ještě předtím, než se provalila Fast and Furious, s velice podezřelými metodami během programu a k tomu Americká historie ovládání Mexických drogových lordů, tak se zdá, že celá mise byla namířená na útok proti druhému dodatku, který selhal díky odhalenému programu whistleblowery.

http://www.infowars.com/obama-administration-caught-running-false-flag-against-second-amendment/

 

Agent ATF: Bylo mi přikázáno, abych dával Americké zbraně do Mexika

Další agent mluví o prodávání zbraní Mexickým drogovým kartelům

Obamův Mexikogate?

Z Mexika do USA drogy - a naopak zbraně, a to ve velkém

Byla Operace Fast and Furious plánem pro kontrolu zbraní?

Mexický drogový lord: Pašoval jsem kokain pro Americkou vládu


Žádné komentáře