9/11 a NWO

Novinky

Obama ve Washingtonu zřídí ambasádu Al-Kájdy


Obamova administrace se připravuje k následování Británie uznat rebelskou Národní přechodnou radu jako oficiální vládu Libye zřízením ambasády ve Washingtonu, což k faktu, že armáda rebelů je vedena militanty z Al-Kájdy, kteří zabíjeli Americké vojáky znamená, že Obama předá teroristům diplomatickou základnu na půdě USA.

“Spojené státy ve čtvrtek oznámily, že posoudily žádost Libyjských rebelů otevřít ambasádu ve Washingtonu, následuje Británii, která vyhostila diplomaty režimu Moamara Kaddáfiho." píše AFP.

Mluvčí ministerstva zahraničí Mark Toner reportérům řekl, že USA by mohly být žádosti "nakloněny", poté, co podpůrci rebelů rozvěsí svou vlajku u ambasády, kde je Kaddáfiho režim stále pod kontrolou.

Spojené státy formálně uznaly rebelskou radu jako legitmní vládu země už začátkem tohoto měsíce, i přes fakt, že rebelská armáda je vedena teroristy z Al-Kájdy, kteří jsou údajně cílem multi-dekádové "války proti teroru", která trvá už 10 let a od 11.září stála USA 5,4 bilionu dolarů.

Krátce po začátku konfliktu v březnu, Abdel-Hakim al-Hasidi, lídr anti-Kadáfiho rebelské armády přiznal, že řady rebelů obsahují teroristy z Al-Kájdy, kteří zabíjeli Americké vojáky v Iráku a Afghanistánu.

Al-Hasidi popsal bojovníky jako "patrioty a dobré muslimy a ne teroristy", dodal, že "členové Al-Kájdy jsou také dobří muslimové a bojují proti vetřelci."

Telegraph potvrdil, že se bojovníci Al-Kájdy přidali k anti-Kaddáfiho rebelům ve článku zvaném Libye: Západ a Al-Kájda na stejné straně, ve které Richard Spencer napsal, jak “depeše WikiLeaks, nezávislí analytici a reportéři poznali podpůrce islámu mezi opozicí režimu plk.Kaddáfiho, zvláště ve městech Benghazi a Dernah."

Ačkoliv NATO a USA přiznali, že “náznaky” členů Al-Kájdy infiltrovali řady rebelů, ve skutečnosti ale vedou anti-Kaddáfiho složky v několika oblastech. Jak Wall Street Journal napsal v článku Ex-Mudžahedýn pomáhá vést Libyjské rebely, teroristé z Al-Kájdy, kteří pracovali přímo pro Bin Ládina rekrutují, cvičí a jednají jako terénní velitelé armády rebelů.

Abdel Hakim al-Hasady, vlivný islámský řečník a vysokoškolský učitel, který strávil 5 let v tréninkovém táboře ve východním Afghanistánu dohlížel na rekrutování, trénování a vysazení 300 rebelských bojovníků z Darny.

Hassadyho velitel v terénu je Salah al-Barrani, bývalý bojovník Libyjské Islamistické bojovné skupiny - LIFG, která byla zformována v 90tých letech Libyjskými mudžahedýny vracejícími se po pomoci vyprovodit Sověty z Afghanistánu domů a kteří se oddali vytlačit Kaddáfiho z moci.

Sufyan Ben Qumu, veterán Libyjské armády, který pracoval pro holdingovou společnost Usámy bin Ládina v Sudánu a později pro charitu spojenou s Al-Kájdou v Afghanistánu, cvičil spoustu městských rebelských rekrutů.

Bývalý džihádista Noman Benotman, který se v roce 2000 vzdal svého vztahu s Al-Kájdou v rozhovoru pro Washington Times řekl, že odhaduje, že se v Libyi vysyktuje 1000 džihádistů.

Referující k “nezávislým džihádistům”, Benotman řekl, že muži jsou součástí Severo-Africké teroristické buňky známé jako Al-Kájda Islámského Mahgrebu (AQIM) a že kompletně infiltrovali armádu rebelů.

Zpráva West Point z roku 2007 naznačuje, že oblast Benghazi-Darnah-Tobruk je hlavním městem pro Al-Kájdu nebo pro rekrut sebevražedných atentátníků mudžahedýnů. Autor Webster Tarpley popsal tuto zprávu v jeho ekcelentní analýze The CIA’s Libya Rebels: The Same Terrorists who Killed US, NATO Troops in Iraq.

Západní výzvědné agentury také využili své spojení s buňkou Libyjské Al-Kájdy proti Kaddáfimu.

V roce 2002, Francouzští výzvědní experti odhalili, jak západní výzvědné agentury financovaly buňku Libyjské armády ovládanou přímo Usámou bin Ládinem k zosonování plánu zabít Kaddáfiho v březnu 1996. Buňka byla vedena Anasem al-Libym, který byl s Bin Ládinem v Sudánu, než se Bin Ládin vrátil do Afghanistánu.

A byla to právě Kaddáfiho Libye, kdo vydal první příkaz k zatčení Bin Ládina v roce 1998. Západní výzvědné agentury zablokovaly příkaz od provedení, dovolily tak Bin Ládinovy a Al-Kájdě jít a zabít více jak 200 lidí při bombovém útoku na Americké ambasády v Keni a Tanzánii.

Někteří z rebelů jsou teď financováni, trénováni a jsou jim nabízeny v Británii a USA ambasády, jsou součástí buňky Al-Kájdy, která se snažila zabít Kaddáfiho za USA a Británii před 15 lety.

Ve středu, Británie vyhodila Kaddáfiho diplomaty a oznámila, že rozmrazí 150 milionů dolarů z Libyjských příjmů z ropy, které budou přímo použity k dotování armády rebelů, zanechává tak za sebou záminku, že intervence NATO nemá co dělat s "humanitarismem", což byl důvod pro válku poskytnutý v březnu.

Uznáním Al-Kájdou vedených Libyjských rebelů, kteří ani neovládají většinu Libye a jako oficiální vláda v podstatě nemají kontrolu nad klíčovými oblastmi, Británie a USA kompletně přepsali stovky let diplomatických protokolů.

Zatímco produkuje videa vytvářející strach, která popisují bílé američany střední třídy jako velkou teroristickou hrozbu, chystá se federální vláda předat organizaci infiltrované Al-Kájdou a v některých případech vedené Al-Kájdou, vlastní ambasádu na území USA.

I přes už dávné porušení ústavy ignorováním svých vlastních právníků ve vedení války bez schválení kongresu, Barack Obama teď přímo pomáhá a podporuje Islámské teroristy, porušuje vlastní přísahu ochranu Ameriky proti zahraničním nepřátelům tím, že doslova pozve nepřátele za bránu.

Jestli tohle není případ pro žalování Barracka Obamy, tak už nic.

http://www.prisonplanet.com/83989.html
Žádné komentáře