9/11 a NWO

Novinky

NTC se pokoušela uplatit ochránce Beni Walid, vyjednávání selhalo

Vyjednávání nových úřadů v Libyi o předání města Beni Walid - pokus podplatit jeho ochránce, selhalo.  A co víc, dnes večer byly způsobeny velké ztráty na útočící straně.

"Beni Walid stojí jako Brest Fortress ve 41. Pokus podplatit vůdce kmenů Varfalla kompletně selhal. Navrhovatelé tzv. "rady" nabídli několik milionů dolarů v hotovosti, aby vyvěsili vlajku podpůrců TNC. Za pár hodin byli zničeni útokem výzvědných/útočných týmů, kteří se snažili infiltrovat do města zabráním pozic obránců. Také byli zasaženi dálkově ovládaným letadlem létajícím nad městem. Oheň poškodil zemi a dvě helikoptéry." - stojí v Kaddáfiho zprávě obdržené bývalým důstojníkem sovětských a pak ruských zvláštních jednotek, vysloužilém Koronevem Elihajem pro " Argumenty.ru. "

V prohlášení poslaném e-mailem také stojí, že "legitimní lídr Jamahiriyi je pořád v zemi. A nikdy Libyi neopustil. Jeho syn Khamis, který byl nedávno povýšen na generála vedl úspěšnou operaci proti okupačním složkám v Tripoli. Ale další stoupenci rebelů zničili obrněnou kolonu blízko Sirty."

Podle Koroneva politická a vojenská situace v Libyi "dosáhla slepé uličky." "Slabí ozbrojení rebelové nemají šanci bez podpory NATo zabrat Beni Walid, Sirtu, Sabhu. Pozemní podpora, včetně akcí zvláštních jednotek NATO se velice změnšila poté, co utrpěli velké ztráty v Tripoli a na hranici s Alžírskem."

Je důležité poznamenat, že nezávislé informace od Koroneva nejdou potvrdit. Nicméně, není zde žádný důkaz o nepodloženém tvrzení rebelů, že převzali Beni Walid.

http://translate.google.ru/translate?sl=ru&tl=en&js=n&prev=_t&hl=ru&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fnews.argumenti.ru%2Fworld%2F2011%2F09%2F123530%3Ftype%3Dall&act=url
Žádné komentáře