9/11 a NWO

Novinky

Nové obrázky ukazují zničené jaderné reaktory...a radiace prý neuniká


Když jsem poprvé viděl tyto obrázky, tak mi to připomělo Černobyl. Japonci nejspíš lžou o uníku radiace a někteří jsou v klidu, jako třeba Obama, který jezdí při každém problému na dovolenou, někteří už se snaží sehnat léky proti radiaci, které v USA nejsou v lékarnách dostupné a mají je jen pro lidi v okruhu 10 mil od jaderných elektráren. EPA (Agentura pro chranu životního prostředí) začala v 10ti regionech odměřovat hladiny radiace a armádní složky dostali léky a musí se držet 50 mil od pobřeží Japonska.

Ještě dodám, že Francouzský ministr průmyslu Eric Besson zpochybňuje Japonské vyjádření: " Očividně ztratili kontrolu. To je naše analýza a v každém případě to není tak, jak tvrdí."


http://www.dailymail.co.uk/news/article-1366670/Japan-earthquake-tsunami-French-claim-scale-nuclear-disaster-hidden.htmlNewly Released Images Show Devastated Nuclear Reactors 160311top1

Newly Released Images Show Devastated Nuclear Reactors 160311top2

Newly Released Images Show Devastated Nuclear Reactors 160311top4

Newly Released Images Show Devastated Nuclear Reactors 160311top3Mimochodem, přílivová vlna a jaderná nehoda jsou kartami v karetní hře Ilumináti.

Žádné komentáře