9/11 a NWO

Novinky

Norská policie potvrdila cvičení identické s útokem Breivika


Chybí tu ale jedna věc - cvičení nebylo ve stejnou dobu. Je to jednoduché - Breivik říkal, že byla zácpa a dostal se tam pozdě. Říkal, že to chtěl udělat ráno, ale dostal se do zácpy. Tohle cvičení se provádělo ráno a skončilo pár minut před skutečným útokem.

Norské noviny Aftenposten dnes oznámily, že policejní zdroje potvrdily, že pár hodin před tím, než Anders Behring Breivik spustil smrtící útok na politický letní tábor na ostrově Utøya 22.července, policie provedla cvičení “prakticky stejného scénáře.”

“Zdroje z vysokého vedení policie v Oslu potvrdily Aftenposten, že cvičení skončilo v 15:00 ve stejný pátek." uvedla zpráva. “Všichni policisté z proti-teroristické jednotky, kteří pak byli na místě výbuchu vládních budov a jeli na Utøyu dopadnout Anderse Behringa Breivika se toho dne, i předcházející dny, účastnili výcviku stejného scénáře." napsal Andreas Bakke Foss.

Bomba připisována Breivikovi explodovala 26 minut poté, co cvičení skončilo.

Norská policie popsla “velmi podobné” cvičení a jeho chronologickou podobnost k "prakticky identickému scénáři" jako náhodu.

http://www.prisonplanet.com/norwegian-police-confirm-drill-identical-to-breiviks-attack.html

 

Žádné komentáře