9/11 a NWO

Novinky

New Yorkská policie se připravuje na občanské nepokoje


Byla zřízena nová jednotka pro sledování sociálních sítí, policie prováděla cvičení zaměřené na občanské nepokoje.

Po nepokojích ve Velké Británii minulý týden se NYPD rozhodla provést “mobilizační cvičení” k trénování policie na civilní nepokoje ve Spojených státech, zatímco rozjíždí program vytvořený ke zhlédnutí znaků potencionálních potíží skrz sociální sítě.

Řídící jednotka pro nepokoje New Yorské policie (NYPD) spojila polici z pěti městkých čtvrtí k nacvičení něčeho, co by mohlo být "vypuknutí nekontrolovatelných nepokojů"

“Na cvičení přišlo přibližne 180 policistů z jednotek ze sousedních čtvrtí, včetně koní policie a letecké jednotky." oznámil Metro.

Nicméně narozdíl od Británie, kde výtržníci byli hlavně teenageři využívající příležitost ke krádežím iPodů a další elektroniky, občanské nepokoje ve spojených státech budou mít spíš politickou motivaci.

Jako výsledek zuřivosti nad Obamovou administrací a nepopulárních zákonodárců ve Washingtonu se Američané stávají "předrevolučními", potencionální občanské nepokoje by mohly být od chudobných podtříd, ale také od změnšující se střední třídy.

Možná proto ministerstvo pro vnitřní bezpečnost zvyšuje svůj anti-terror apparatus na bílé Američany střední třídy av sérii videí je zobrazuje jako domácí teroristy.

V rámci výcviku na nepokoje, byla zřízena také nová jednotka NYPD na "stránky jako je Twitter a Facebook pro podezřelou aktivitu”, aby zabránili potencionálním velkým davům a dalším občanským nepokojům.

Stránky sociálních sítí jako Facebook a Twitter byly krutě odsuzovány během nepokojů v Británii, kdy premiér David Cameron obhajoval, aby k nim úřady během veřejných nepokojů vyply přístup.

Cameron byl chválen nikým jiným než komunistickou ČÍnou, která cenzuruje internet , aby skryla politickou korupci nebo zabránila legitimním protestantům získat pozornost médií. Komunistický stát běžně tohle využívá, senátor Senátor Joe Lieberman žádal, aby se to zavedlo ve Spojených státech k zatajení zločinů a zneužívání moci proti vlastním občanům.

Twitter, Facebook a Youtube jsou všichni v Číně zakázány a dokonce i vládou povolené verze jsou vypínány na dlouhou dobu, aby mohli “odstranit všechen politický citlvý obsah pod Čínskými internetovými úřady."

http://www.prisonplanet.com/new-york-cops-prepare-for-civil-unrest.html


Žádné komentáře