9/11 a NWO

Novinky

Nejnovější Japonská popstar nebo počítačový výtvor?

Britský Telegraph píše, že nejnovější Japonská popstar byla vytvořena přes počítač.

Aimi Eguchi blogovala, že její cíl je "stát se novým idolem, jak nikdo předtím , že si vezme od každé velké sestry AKB nějakou část." Tohle byla pravda, ale v děsivém Frankensteinském smyslu.

Ukázalo se, že Aimi Eguchi je složený výtvor CGI využitím částí těl 7mi členů kapely.

“Její původy byly odhaleny, když fanoušci kapely začali být podezřívaví o výstupu nejnovějšího člena, poznamenávali, že má podobnosti jejím kamarádům z kapely. Není nezvyklým, že se do AKB přidávají noví členové - kapela měla 48 členů, starší dívky byly nahrazovány novými, když "graduovaly" v modelingu a herectví - něco bylo ale očividně špatně.

A nyní přichází nová vodítka. Její narozeniny  – 11.února – je datem založení cukrářství Ezaki Glicoa v roce 1992 a přeskupením písmen v jejím jméně vzikne jméno společnosti.

 Ezaki Glico byl donucen přiznat, že národní popová senzace byla podvod. Ukázalo se, že slečna Eguchi byla narozena z počítačového programu a složena dohromady z nejlepších schopností 6ti členů kapely. Oči měla vypůjčené od Atsuko Maedy, ústa od Mariko Shinody a nos od Tomomi Itana. Její zpěv pochází přímo od hlasivek Yukari Sasakiho."

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/japan/8595768/Japans-newest-popstar-outed-as-CGI-creation.html

Tady je video "Making of Eguchi Aimi".

Žádné komentáře