9/11 a NWO

Novinky

Nejhořší humanitární krize na světě v Somálsku: USA posílají mariňáky a více dronů


Když Americká militarizace Africké rohu přispěla masivně k vyhladovění milionů lidí, Američané oznámili zvyšování útoků dronů proti Somálsku a vznik
Námořní bojové jednotky v regionu. Mluvčí OSN pospal nedostatek jídla a počet uprchlíků v Somálsku jako "nejhorší humanitární krizi na světě", s miliony lidí v okamžitém ohrožení. Ne náhodou je epicentrum katastrofy v oblasti, kde se střetávají Somálsko, Keňa a Etiopie - kde je také zájem Amerických zvláštních jednotek, monitorování a logistická aktivita.

Američané vinní al-Shabab ze zhoršení období sucha, ale minimálně už dva roky Američané používají jídlo jako zbraně války v Somálsku, aby vyhladověli ty, kteří podporují Al-Shabab. USA mají spoustu ozbrojených milic operujících blízko hranic Etiopie a Keni, dělali běžné zemědělské snahy normálně nemožnými a udělali katastrofu nevyhnutelnou.

Když se USA připravovaly na ozbrojené intervence v Somálsku, následovala katastrofa. Před čtyřmi roky poté, co Američané vyprovokovali invazi Etiopie do Somálska, aby shodily Islámskou vládu, která přivedla do regionu náznaky míru, se děje něco, co OSN nazývá "nehorší humanitární krize v Africe - horší než Darfur." Dnes spousta těch samých uprchlíků čelí nejhorší humanitární krizi na zemi - a zase, díky velké zdvořilosti USA.

Původní zločin - ten, ze kterého vznikly všechny další hrůzy - byla krádež Somálské vlády a zničení snů lidí o mír. Americká zastupující agrese, ve velkém prováděna v Etiopii a teď v Keni, ve většině řízena z Djibouti, ze současného velitelství U.S. Africa Command, AFRICOM – je kořenem způsobení sociálního rozkladu Somálska, který tlačí většinu populace na pokraj zániku. Tohle jsou zločiny proti lidem, které by měly projednávat mezinárodní soudy. Místo toho, se ICC stal nástrojem agresora a dokonce navrhuje vysazení Americká armády a jejích zástupců k prosazení zatykačů: spravedlnost je úplně naopak.

Nově aktivovaná Námořní bojová jednotka bude rozšiřovat zesilující Americké útoky dronů proti Shababu a stupňovat Obamovu druhou válku v Africe a celkem šestou na světě.

A k marińákům a dronům, USA nedávno slíbili 45 milionů dolarů na vybavení a trénování Ugandských a Burundských vojáků, kteří všichni podporují loutkovou Somálskou vládu v Mogadišu.

Obamova administrace povýšila Somálsko a Jemen na horká místa v nekonečném vytváření válek, tvrdí, že operativci Al-Kájdy v regionu jsou USA nebezpečnějšími než ti v Aghanistánu a Páksitánu - což nám na otázku proč Američané šíří válku a mizérii po celé planetě říká, že v podstatě Al-Kájda není opravdu důležitá. Jasné je, že největší humanitární hrozba žije na 1600 Pennsylvania Avenue.


http://uruknet.info/?p=m79603&hd=&size=1&l=e


Žádné komentáře