9/11 a NWO

Novinky

Neděle: Beni Walid se drží, Zelené vlajky v Benghazi, přepadení rebelů v Tripoli

Velký odpor libyjské Jamahiriyi pokračuje a je čím dál silnější.

Neděle, 11.09.2011 - 08:44
Brigáda libyjské armády pod vedením plukovníka Chámise Kaddáfiho spustila útok na Zauli. Zauli (nebo elektrárna v Zauli) je teď pod kontrolou armády, dobrovolníků a vlastenců. Útok na letiště a armádní základnu Maitiga, která je 8 kilometrů od Tripoli a od jeho hlavního letiště z 20.srpna vedl k zatčení 20 rebelů. Bylo zabito deset členů Britské tajné služby. London Independent uvedl, že libyjská armáda vystřelila na linii jižně od Tripoli.

Neděle, 11.09.2011 - 15:30
(V předchozí zprávě z Ruska jste viděli, že města Bani Walid a Sirta zůstala pod kontrolou populárního odporu, i přes krutý útok přes den 10.září) V tu noc se NATO vrátilo a proti ochráncům a civilistům Bani Walid použilo horčičný plyn, čímž porušili válečné konvence.

Zpráva spekuluje, že NATO z použití horčičného plynu obviní Kaddáfiho. NATO už porušilo válečné konvence využitím bílého fosforu a bomb vyrobených z ochuzeného uranu.  Ruský zdroj nezmínil, co bylo v Bani Walid dál.

NATO využilo horčičný plyn jako zoufalý čin, uvědomuje si, že totálně selhalo v podmanění Libye a také si uvědomuje, že mandát NATO brzy skončí. A NATO chce oznámit, že ovládlo města. NATO možná využije ilegální techniky, když se blíží 19.září, když se blíží 6 měsíc bombardování Libye.

V odporu předpovědi NATO, odpor libyjců proti agresi NATO se zvyšuje. Libyjci se pomstí vetřelcům za mučení a smrti členů jejich rodin.

Neděle, 11.09.2011 - 16:35

Tripoli. Obyvatelé po zničení NATO rebelů při několika přepadeních po celém městě křičeli Allah-u-Akbar.

Beni Walid. Rebelové NATO nebyli schopni obklíčit Bani Walid, protože přišlo velké množství dobrovolníků vyzbrojených malými zbraněmi a RPG. Jsou podporování kmenem Warfara. Libyjská armáda zatkla tři rebely a zabila jejich lídra.

Benghazi.  Stateční podpůrci Muammara Kaddáfiho a libyjské Jamahiriyi pořádlo demonstraci, nesli zelené vlajky. Demonstrace se odehrály v několika oblastech: Kovifiya, Ras Abid Al Slimane a Juliana. NATO-rebelové nemají sílu k zastavení těchto demonstrací, ale snažili se přímou palbou a zabili několik lidí.


http://mathaba.net/news/?x=628633
Žádné komentáře