9/11 a NWO

Novinky

NATO provádí v Sirtě masakr, rovná město se zemí

Rebelové obklíčili Sirtu, která je neustále bombardována NATO a nikdo nesmí z města odejít.

Už třetí den v řadě letadla NATO provádí masivní bombové útoky na Sirtu, na rodiště Muammara Kaddáfiho, nedovolí nikomu utéct. Městský perimetr je oblopen rebelskými stanovišti, za kterými jsou zvláštní jednotky z Británie, Kataru a SAE.

Východ z města je kompletně zablokován. Ani ženy a děti nemůžou odejít. Muži zajatí při pokusu opustit město s jejich rodinami jsou zastřeleni. Jejich rodiny jsou poslány zpět do města pod bombardování. Není zde žádný způsob, jak pohřbít těla, stojí v dopise obdrženém 
Argumenty.ru dnes ráno. Autor je bývalý důstojník Sovětských a později Ruských zvláštních jednotek, který je teď v Sirtě.

Bývalý důstojník Sovětských a pak Ruských zvláštních jednotek, vysloužilý poručík plukovník  Ilya Korenev, který byl už (Argumenti.ru) dříve zdrojem a který je blízko plukovníku Kaddáfimu se rozhodl nezmiňovat své jméno.

Do města až do teď se neopovážili vstoupit vojáci, rebelové nebo zvláštní jednotky. V noci tam byla spousta malých provokací, aby se pokusili zjistit lokace vládních vojáků.Několik malých jednotek rebelů se snažilo provést v noci průzkum, ale byli zničeni. Ve stejnou dobu bylo ve vzduchu dálkově ovládané monitorovací špionážní letadlo (UAV) - "drone", který odhaluje bezpečnost města. Nicméně ochránci města už dávno opustili své pozice a šli jinam, napsal poručík plukovník.

Podle něj se "situace podobá hrozné zimě v roce 1995 v Grozny v Čečensku, kde se bobmardovalo vše, co se pomohlo bez řádných naváděcích systémů nebo přesných souřadnic. Jediný rozdíl byl, že Ruské letectvo nemělo dost paliva, takže tyto lety nebyly tak intenzivní, jako jsou dnes. V tuto chvíli jsou letadla NATO ve vzduchu skoro každou hodinu.

http://mathaba.net/news/?x=628388

Žádné komentáře