9/11 a NWO

Novinky

NATO přiznává, že Británie a Francie měly v Libyi vojáky celou dobu

V rozhovoru pro stránku EU observer nejmenovaný zástupce NATO přiznal, že Británie a Francie nejspíš vysadila v Libyi vojáky.

Pro ruský státní kanál Rossiya 24 v neděli ruský velvyslanec NATO Dmitry Rogozin řekl, že je zde "přímý důkaz", že Britské a Francouzské zvláštní jednotky provádí v Libyi pozemní operace a porušují tím rezoluci RB OSN z roku 1973.

Rezoluce OSN schválená v březnu povoluje nad Libyí bezletovou zónu a využití "všech možných prostředků" k ochraně civilistů.

Mluvčí NATO Oana Lungescu minulý týden řekla, že aliance nemá žádné vojáky na zemi a že nebude mít ani po pádu režimu. "Vedoucí role v době po Kaddáfim v podpoře libyjců leží na OSN a Kontaktní skupině. NATO bude roli podporovat...NATO nebude mít na zemi žádné vojáky." řekl řekla reportérům v Bruselu Lungescu.

Nicméně NATO porušilo sliby, včetně nepřidání se na jednu stranu konfliktu a změny režimu. Tohle vedlo k tomu, že většina zemí neuznala TNC podporovanou NATO.

Brtiský ministr obrany Liam Fox minulý týden pro Sky News řekl, že rebelové dostávají informace a pomoc v odporu od NATO.

Minulý týden Britský Daily Telegraph tvrdil, že Britské SAS pomáhají rebelům lovit plukovníka Kaddáfiho, jehož složky pořád ovládají většinu země, včetně hlavního města.

Kde je Kaddáfi zůstává nejasné, ačkoliv všechny zdroje souhlasí, že je pořád v Libyi a nehodlá odejít.

Bývalý člen SAS minulý týden řekl RIA Novosti, že Britské zvláštní jednotky byli v Libyi "od prvního dne" vzpoury.

Mathaba publikoval tuto informaci před pár měsíci a také tu, že Franglo-Americký útok na Libyi byl připravován měsíce předem.

Rebelové, kteří minulý týden vstoupili do Tripoli nabízí 1.3 milionu dolarů a amnestii tomu, kdo zabije nebo chytí Kaddáfiho. Nabídce se vysmívají Kaddáfiho věrní, kteří Mataba řekli, že své zásady neprodají za všechno zlato na světě.

Mezitím akce NATO v Libyi začali schytávat kritiku mezi západními politiky, kteří byli obviňováni z toho, že jsou "placení muži" Rotschildovy bankovní rodiny.

Americký kongresman Dennis Kucinich v prohlášení řekl, že NATO celou dobu tlačilo na změnu režimu v Libyi, čímž porušilo rezoluci RB OSN 1970 a 1973.

"NATO jednalo s beztrestností. Vedení NATO bezohledně bombardovalo civilisty ve jménu "záchrany civilistů." Po zmocnění tradiční role OSN se NATO podívalo jinou cestou, když člneskými státy OSN otevřeně porušilo zbraňové embargo." řekl Kucinich,

"Vrchní velitelé NATO možná jednali pod záštitou mezinárodního práva, ale nejsou z práva vyjímkou. Jestli jsou členové Kaddáfiho režimu zodpovědní, tak vedení NATO musí být také zdopovědno v rámci ICC za všechny civilní smrti v důsledku bombardování."

Rebelové se snaží projít ke Kaddáfimu rodišti v Sirtě východně od Tripoli, ale potýkají se s odporem stoupenců lídra. Libyjská populace je ozbrojená díky mocnářskému systému "Jamahiriya", využívají přímou účast v demokracii přes People's Conferences, národní bohatství je sdíleno na všech účtech a jsou ozbrojení v případě invaze, která vedla k současnému masakru v Tripoli, kde první týden invaze zemřelo přes 30 tisíc lidí .

Mezitím Alžírsko uzavřelo 1000 km dlouhou hranici s Libyí a dalo vojákům a policii varování, píše nezávislý Alžírský deník.

Al-Watan říká, že vojáci, policie a pohraničníci obdrželi v pondělí příkazy.

Alžírsko zatím neuznalo NTC jako legitimní moc v Severo-Africkém státě.

Alžírské úřady opakovaně byli proti mezinárodním zásahu v domácím konfliktu v LIbyi, vyjádřili obavy, že nestabilita v Libyi může být využita Al-Kájdou k posílení pozic v sousedních státech.

Alžírská média několikrát uvedla, že je mezi rebely spousta zločinců a členů Al-Kájdy a dalších radikálních islamistických skupin.

Objevují se obrázky rasismu, masakrů a brutality spáchané "rebely NATO"

Po týdnu vyplých komunikací složkami NATO a přáteli z Al-Kájdy se objevují hrůzné obrázky. Vysílání mainstreamové televize se zaměřuje na novináře "BBC" ukazující vnitřek bezpečnostního ředitelství se znaky na zdech v angličitně (Libye využívá pro všechny znaky jen arabštinu a její populace mluví arabsky) a složky o teroristech a zločiních.

Diváky by zajímalo, zda by mohli vidět něco jiného v ředitelstvích Britské bezpečnosti a tajné služby se znaky v arabštině "Její veličenstvo je královna" -- sarkastické komentáře alternativních médií týkajících se očividně umělému zpravodajství jsou teď plně zdiskreditovány západními médii.

Níže jsou obrázky, které nebyly ukázány ve zprávách po celém světě.http://mathaba.net/news/?x=628399

Žádné komentáře