9/11 a NWO

Novinky

NATO plánuje v Libyi další zločiny


NATO nakoupilo tanky a obrněná vozidla, které plánuje obarvit do barev Jamahiriyi a zabíjet civilisty, aby proti sobě rozeštvali kmeny, armádu a dobrovolníky.

NATO vymyslelo obrovskou provokaci, aby zdiskreditovalo armádu dobrovolníků v Libyi, kde je široká veřejnost ozbrojená, aby se bránila proti invazím, jako je třeba ta, která je na cestě a aby zabránilo dalším státům Afriky, aby přisly pomoct Libyi zachránit, naznačují zdroje.

Zdroje NATO koupili Sovětské zbraně, které byly v minulosti Libyi dodávány. V úterý 13. se stalo jasným, že NATO koupilo v Lotyšsku Sovětské zbraně, včetně pár tanků a obrněných vozidel, také z Moldavska a možná i z jiných zemí. Na přepravu těchto zbraní používají nákladní letadlo IL-76.

Plán byl zosnován strategisty NATO, aby se nabarvili do barev žoldáků Jamahiriyi, chovali se jako dobrovolníci, aby udělali zmatek zabíjením civilistů v Libyi.

Tohle způsobí neshodu mezi kmeny a armádou a ve vztazích s dobrovolníky.


Letadlo údajně přiletělo ve středu z Moldavska. První potvrzení, že plán probíhá se objevuje na Ruské zpravodajské stránce: http://www.gazeta.ru/news/lenta/2011/09/13/n_2007561.shtml

http://mathaba.net/news/?x=628668Žádné komentáře