9/11 a NWO

Novinky

Naposledy Breivik


Když to bylo ještě aktuální, tak jsem tu mluvil o tom, jak se Breivik na ostrov zpozdil a spoustu dalších věcí. Poslední týdny se na tyto věci objevily částečné odpovědi a myslím, že by bylo blbé neuvést věci na pravou míru.

Možná to pravda není, možná je. Nemám zdání. Média tolikrát změnila příběh, že už se v tom těžko někdo vyzná.

Mluvili jsme tady o tom, a nikdo to neuvedl na pravou míru, že policie znala Breivikovo jméno už před jeho zatčením. Je to možné, poslední měsíc nás média krmí tím, že volala na polici, představil a vzdal se. To je možné řešení, proč policie znala jeho jméno.


http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/242229-breivik-volal-policii-dvakrat.html


Problém je v tom, že policie zahrabala možnost, že existují další buňky a že měl komplice.

Právě proto vzala policie Breivika na rekonstrukci, protože svědci tvrdili, že si to Breivik natáčel na kameru.

http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/norsky-masakr-breivik-si-natacel-strelbu-na-kameru-tvrdi-svedci.html

Tu ale nikdo zatím NENAŠEL. To asi proto, že měl komplice. Kdoví, co by prozradila kamera střelce, nebo spíš koho.


Když jsem to říkal lidem v mém okolí, říkali "A co, když se nepřiznal." Podle mě byl vymyt, byl ovládán nějakou buď sektou nebo organizací. Víme, že byl zednář, což ho spojuje s masakrem ve Skotsku a ten jeho komplic byl jeho manipulátor, který se ujišťoval, že to Breivik udělá.


S předešlými teroristy ho spojují rodiče. Když se podíváte na Mohammada Attu, Abdulmuttalaba a Breivika, tak to byli odvržené prominentních lidí.
Navíc, u Abdulmuttalaba také někdo natáčel celý incident na kameru.

Dále, je tu selhání policie. Ta ignorovala telefonáty z ostrova a na ostrov jela oklikou. Tu je jasně vidět policejní selhání.

Mluvil jsem zde také o tom, že Breivik se zpozdil. Možné vysvětlení je, jak tvrdila média, že se to chtěl provést ráno, zdržel se v zácpě a do Osla dorazil pozdě (tady svůj dokonalý plán nedomyslel) Pak jsem spočítal, že na ostrov jel 2,5 hodiny. Podle médií jel Breivik domů se převléct, hodit na facebook video a jel na ostrov. To by mohlo vysvětlovat tu velkou časovou díru, i když je to nepochopitelný krok - mohl se převléct v autě a video na facebook hodit v kavárně.


Většina otazníků jde zde vysvětlena, i když jen z jedné strany. Breivik je vinnen o tom není pochyb. Problém ale je, zda to udělal sám.

Žádné komentáře