9/11 a NWO

Novinky

Napolitanová a TSA lhali o bezpečnosti letištních skenerů

Kontroverze nad letištními skenery TSA byla od začátku nepřetržitá, spolu se šílenou skenovací politikou TSA. K odporování legitmních obav a otázek Američanů,  Janet “Velká sestra” Napolitanová z ministerstva pro vnitřní bezpečnost citovala zjištění Národního institutu standartů a technologií - NIST.

Díky práci Electronic Privacy Information Center (EPIC) se stalo jasným, že tato tvrzení Napolitanové nejsou nic jiného, než čistá lež. Ukázalo se, že NIST neprováděl testy a nezkoušel AIT skenery kvůli bezpečnosti (jak Napolitanová tvrdila v článku s odkazem nahoře). Ředitel NIST objasnil v  nedávno odhalených emailech, že NIST jen "změřil dávku jediného přistroje a porovnal se standartem."

Napolitanová si tedy vymyslela informaci o testování bezpečnosti v jejím článku publikovaném dnes USA Today- O čem všem nám ještě lže?

Nejenže Naplitanová lhala o testování prováděném NISTem, ale kompletně zkreslila zjištění. Přehlédnutí dává každého, který pracuje v TSA, do velkého rizika.

V dalším dokumentu održeném EPIC, nastínil  NIST některá vážná nebezpečí těchto skenerů, zvláště Rapiscan Dual Secure 1000 Personnel Scanner. Design skeneru vytváří přesah skenovacích paprsků a efektivně propouští z přístroje radiaci, ohrožuje ty v bezprostřední blízkosti.

Jsou tu také obavy o “rozptýlení radiace”, které vyústí ze skenovacích paprsků. Zatímco ujasnili, že tato radiace obsahuje méně, že ANSI doporučuje, "v souladu vyhlášky ALARA, je doporučováno, aby zaměstanci nepobývali v bezprostřední oblasti vedle inspeční zóny."

To jasně znamená, že agenti TSA ovládající tato zařízení sami sebe vystavují vážným dávkám radiace. Tito lidé jsou radiace vystavení celý den, aniž by o tom věděli a spousta z nich nevěnuje pozornost kamufláži rizik spojených s jakoukoliv snímací technologií založenou na radiaci.

http://www.blacklistednews.com/Napolitano_and_TSA_lies_exposed_by_NIST%2C_EPIC%3B_real_dangers_revealed/14454/0/0/0/Y/M.html
Žádné komentáře