9/11 a NWO

Novinky

Napolitanová a Evropané varují, že Al-Kájda může získat Libyjské zbraně


Ve čtvrtek, varovaly USA a Evropská unie, že Libyjské armádní zbraně možná skončí u Al-Kájdy, zvláště u odnože zvané Al-Kájda Islámského Maghrebu (AQIM). Ta je údajně aktivní na Sahaře.

Šéfka Vnitřní bezpečnosti Janet Napolitanová se spojila se svými Evropskými kolegy a diskutovala, jak předejít transferu, podle Egyptian Gazette. Napolitanová se setkala s ministry vnitra z národů G8 - Británie, Francie, Německa, Itálie, Polska a Španělska.

“Jsou zde okolnosti, které teď nás teď trápí a to, že Libyjský konflikt ovlivňuje AQIM." řekl Španělský ministr vnitra Alfredo Perez Rubalcaba na tiskové konferenci v Madridu. "Možnost, že zbraně zbraně patřící Libyjské armádě, nebo to, co z nich zbylo, může spadnout do rukou teroristů, se nám zdá zvláště negativní."

Schůzka reprezentuje další příklad pokrytectví v zájmu anti-Kadáffiho propagandy. Teoristická skupina pojmenovaná po mudžahedýnské databázi v Libyii dostává od Evropy podporu od 90tých let.

Britská MI6 ve snaze zabít plk.Kadáffiho v roce 1996 podporovala Libyjskou Islámskou bojovnickou skipinu (Islamic Fighting Group), v tu dobu napojenou na Al-Kájdu. Odhalení se objevilo ve Forbidden Truth, v knize publikované v Americe dvěma Francouzskými výzvědnými experty.

Korporátní média v USA ignorovala fakt, že Al-Kájda, USA a NATO jsou na stejné straně plánovaného shození Kadáffiho, který odmítl hrát pravidla diktovaná bankéři, MMF a Světovou bankou.

Komandér Lybijských rebelů Abdel-Hakim al-Hasidi se společně s Al-Kájdou účastnil zabíjení Amerických okupačních vojáků v Iráku. Al-Hasidi trvá na tom, že jeho bojovníci "jsou patrioti a dobří Muslimové, a ne teroristé", ale dodal, že "členové Al-Kájdy jsou také dobří muslimové a bojují proti vetřelci." napsal Telegraph 25.března.

Ve Spojených státech říkají média, že na Al-Hasidiove spojením s Al-Kájdou a útočením na Americké vojáky nic není. Oni tak trochu ale nezmínili vůbec. Vyhledávání Googlu vyjede jeho jméno z deníku Pravda, ale nic z New York Times nebo CNN.

Jestli se má obviňovat za vyzbrojování Al-Kájdy, mělo by to být mířeno na Francii. Ve středu, se Francie stala první zemí NATO, která otevřeně přiznala, že vyzbrojovala rebely. Le Figaro napsal, že na začátku června Francie shodila padákem odpalovací zařízení, bojové pušky, automatické zbraně a proti tankové střely do západní hor Libye.

Zpráva z dubna dává gangy Al-Kájdy do ulic Misraty.

Vypadá to, že brzy budou používat Francouzské zbraně. Tohle Napolitanové a dalším terorbyrokratům více krmiva na rozjetí jejich kampaně pro bankéře do neomezené budoucnosti.

http://www.prisonplanet.com/napolitano-europeans-warn-al-qaeda-may-get-libyan-weapons.html


Žádné komentáře