9/11 a NWO

Novinky

Nacistické symboly ve Washingtonu


Dnes, se internet hemží zprávami o tom, jak CIA zajišťovala nacitickým vědcům po válce azyl. Tohle ale není pro mně žádná novina, tyto vědce umožnila převézt operace Paperclip a to právě oni přinesli do USA technologii ovládání mysli. A když se podíváte na Hitlera, dělal prakticky to stejné, co dnes USA - byl posedlý okultismem a měl vlastní Nový světový řád.

CIA zajišťovala nacistickým vědcům po válce azyl


To je tedy novinka. Někteří to berou jako senzaci, ale to asi neznají Operaci Paperclip. Dá se říct, že kdyby nebylo těchto vědců, američané nemají nic, protože tito vědci přinesli do USA technologie jako ovládání mysli, létající talíře a spousty dalších technologií bez kterých by se američané neobešli.

Tahle zpráva tedy žádná novinka není, jen je to další uvolňování informací po dlouhých letech, protože lidem už to bude po těch letech jedno.

Když už jsme u těch nacistů, tak konkrétně Hitler, byl pro Nový světový řád. Jeho kniha druhé vydání Mein Kampf se jmenovalo My Order (Můj řád). Všichni ví, co Hitler plánoval, koho chtěl vyvraždit apod.

Je také známo, že Hitler byl posedlý okultismem, jako někteří propagandisti NWO.
Teď se přesuneme k Bushově rodině. Otec a děda amerických prezidentů Prescott Bush totiž po nacistech zdědil bohatství.

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3372-holandska-spojka-aneb-jak-rodina-bushu-ziskala-bohatstvi-od-nemeckych-nacistu-1/
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3381-holandska-spojka-aneb-jak-rodina-bushu-ziskala-bohatstvi-od-nemeckych-nacistu-2/

Takže, prakticky, Hitler dělal to samé, co Rockefelleři, Rotschildové, Britská královská rodina, královna Beatrix a Bushové.

A víte, že papež Benedikt byl u Hitlerjugend?
http://www.infoexpress.cz/papez-clenem-hitlerjugend/clanek_view.php?id=602

Dále se přesuneme k nacistickým symbolům v samotné USA.

Všimněte si liktorských svazků ve sněmovně reprezentantů, na americké minci, na Lincolnově památníku a nacistické známce. Tyto svazky jsou všeoběcně považovány za symboly nacizmu.

Ty původní, římské svazky, se skládají ze sekyry a jsou ovázané červeným prutem, ve sněmovně prý symbolizují občanskou autoritu.

Dále, přidávám malou kolekci výrobků se swastikou.
 Žádné komentáře